banner851

banner614

KELEŞ’TEN DESTEK İSTEDİ!

banner619

Cumayeri’nde yarış pisti çalışmalarının devam ederken, Dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’i ziyaret etti. Pistin asfaltı için Keleş’ten destek isteyen Sofuoğlu, asfalt sözü aldı.

banner846
Yerel Haber 11.02.2016, 11:26 11.02.2016, 16:11
2565
KELEŞ’TEN DESTEK İSTEDİ!
banner844
banner785

 Dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna da yer aldı.

Sofuoğlu, yaklaşık iki ay önce yapımına başlanan Cumayeri’ndeki yarış pistiyle ziyarette açıklamalarda bulundu.  4 bin 200 metre uzunluğunda ve 14 metre genişliğinde yapılmasının planlanan pistin asfaltı ile ilgili Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’ten söz aldıklarını paylaşan Sofuoğlu, şunları kaydetti:

SOFUOĞLU: ASFALT İÇİN SÖZ ALDIK!

"Bugün de Düzce belediye başkanımızdan da asfaltımızın sözünü aldık, kaliteli bir yarış asfaltı verecek kendisi inşallah. Temmuz ayında asfaltlama çalışmasının bitmesini planlıyoruz. Bu da demek oluyor ki, inşallah bu sezon hem motosiklet hem de otomobil yarışlarının yapılması mümkün olacak. Çünkü parkur çok uygun. Cumayeri hem konum olarak hem de pisti yapacağımız altyapı olarak çok uygun bir yer, bizi zorlayacağını düşünmüyorum"

DÜZCE İHTİYACI KARŞILAYACAK!

Türkiye'de şu anda piste büyük bir ihtiyaç duyulduğuna vurgu yapan Sofuoğlu, Düzce’nin bu ihtiyacı karşılayacağını belirtti. Sofuoğlu, pistin hazır hale getirilmesinin zaman alacağını da sözlerine ekledi.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ise Kenan Sofuoğlu'nun gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, desteklerini paylaştı.

KELEŞ: SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ

Keleş,"Düzce'de dünyanın en kaliteli asfalt şantiyelerinden bir tanesini kuruyoruz. Burada üretilecek modifiye asfalt pistte kullanılacak.Yapılacak pist Türkiye'de bir ilk olacak. Cumayeri ve Düzce Belediyesi olarak bu işin sonuna kadar arkasındayız. Bu pist yapıldıktan sonra bu bölgeden daha nice şampiyonlar çıkacaktır. Kenan Sofuoğlu, bataklıkta büyümüş bir çiçek gibi. Bu işin yok denecek kadar olmadığı bir ülkede böyle bir dünya şampiyonu çıkması büyük bir şans. Bu şansı değerlendirmek lazım"dedi.

Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna da Cumayeri'ne motor sporları için gelenlerin, Düzce'nin tanıtımına katkı sağlayacağını dile getirdi.

HABER;s.kaşkır

Yorumlar (8)
MOTORCU 5 yıl önce
DÜZCE DE O PİST BİTMEZ ABİ SEN BAŞKA YERDE YAP.
sporcu 5 yıl önce
bu spor yarışları ve organizasyonlar düzceyi uçurur herkes desteklemeli ve sahip çıkmalı
:( 5 yıl önce
sayın keles ılk once duzcenın su kostebek yollarını duzeltır mısınz
duyarlı 5 yıl önce
sayın keleş bide konutlara giden yolun ek yerini düzeltmek için bir çalışma yap en azından tüm vatandaşların hizmetinde bir yok hiç görmedin bu güne kadar.
Beyciler 5 yıl önce
Bir bu eksikti. Ya kenan git başka yerde yap. düzce berbat yollar berbat.şimdi bunu yaptık der kaldı heryer berbat.git kardeş.
Hadi canım 5 yıl önce
Keleş daha önce vatandaşada söz verdi yerine getirdimi
By Zek 5 yıl önce
kenan abi seni çok severizde bu keleş o işi çözer ama gel gör mahallelerimizi yolda bırak aracı yürümek mümkün değil...
Duzceli 5 yıl önce
Allah askina yapilsin yapilmasin degilde duzcenin yollarinda araclar gitmiyo heryer cukur heryer bozuk azmimilli mahallesi cok kotu durumda bi asar camii sine gelin yollarini gorun illaki Bimer e sikayetmi yazalim..
kapalı