banner851

banner614

KENDİLERİNİ VALİ OLARAK TANITIP…

Dolandırıcılar, kendilerini Düzce Valisi Zülkif Dağlı olarak tanıtıp hasta, engelli, yardıma muhtaç kişilere yardım topladıklarını söyleyerek iş adamları ve esnaftan para istedi. Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada söz konusu taleplere itibar edilmemesi istendi.

banner619
Yerel Haber 14.11.2016, 17:44 14.11.2016, 17:46
2380
KENDİLERİNİ VALİ OLARAK TANITIP…

Düzce Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada;“Son günlerde ilimizde ki esnaf ve işadamları telefon ile aranarak, kendisini Düzce Valisi olarak tanıtıp ‘İlimizdeki hasta, engelli, yardıma muhtaç kişilere yardım topluyoruz, katkılarınızı bekliyoruz.’Şeklindeki ifadelerle Sayın Valimiz ve Vali Yardımcılarımızın adını kullanarak yardım adı altında para istendiği bilgileri Valiliğimize ulaşmaktadır. Düzce Valiliği ve Valimiz Sayın Zülkif Dağlı adını kullanarak dolandırıcılık suçu işleyen şahıs ya da şahısların yakalanması için kolluk güçlerimizce gerekli çalışmalar başlatılmıştır.

Vatandaşların dolandırılıp mağdur olmamaları adına konu kamuoyunu bilgilendiren Düzce Valiliği açıklamasında, “Valimiz Sayın Zülkif Dağlı ve Valiliğimiz adını kullanarak yardım için aradığını söyleyen kişi ya da kişilere itibar edilmemesi; bu kişilerin kolluk güçlerimize bildirilmesi kamuoyuna duyurulur” ifadelerine yer verildi.

banner844
Yorumlar (2)
Vali Bey fotoğraf 5 yıl önce
Fotograflarını habersiz mi çekiyorlar valilik sitesinde ve milli eğitim sitesinde yeni ve eski bakanlarla resimleri var, çok iyi çekilmemiş.Sitedeki resmi de fotografçısını değiştirsin bence..
Alim SOYLAN 5 yıl önce
normaldir

yılda 3 defa vali değişirse.İnsanların her arayanı vali sanma ihtimali yükselir