banner851

banner614

KENDİNİ YATAKTA ZANNETTİ

Elimize ulaşan bazı görüntüler Düzce’de yaşanan ilginç anları gözler önüne seriyor. Motor kullanan adam, kendini yatakta zannederek düşündüren görüntüler ortaya koydu.

banner619
Yerel Haber 09.07.2018, 12:42 10.07.2018, 13:31
2251

Öncü Haber whatsapp ihbar hattına gelen bazı görüntüler can sıkıntısının insana neler yaptırdığını bir kez daha ortaya çıkardı. Motosiklet kullanan adam, sıcak hava ve can sıkıntısından olsa gerek kullandığını motorun üzerine hareket halindeyken dümdüz yattı.

Hızlı gittiği de gözlenen şahsın ne yapmaya çalıştığı bilinmezken düşmesi halinde canından bile olacağını düşünmeden ortaya çıkardığı görüntüler akılları karıştı. Şahsın ne kadar süre bu şekilde gittiği bilinmezken ortaya çıkan görüntüler insan hayatının hiçe sayıldığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Üç kişi aynı motorda
Başka bir görüntü de üç kişinin aynı motosiklete binmesi oldu. Can güvenliklerini hiçe sayan çocuklar görüntü çekilirken poz vermeyi de unutmadı. Motorun en arkasında oturan çocuğun elinde de poşet olması zaten olmayan can güvenliğini hiçe saydığını ortaya çıkardı.

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (5)
motorcu 3 yıl önce
bunlar gibi dengesiz ler için bizde korkuyoz trafikten
Düzce li 3 yıl önce
günaydın.siz daha yenimi gördünüz.kalıcı konutlar bağlantı yollarına gece gelin.envayi çeşit akrobasi seyredin.
KANUNU UYGULAYAN YOK 3 yıl önce
hep aynı hikaye her zaman olan şeyler yine kimse ilgilenmiyor, ne akşam ne gündüz ne hafta sonu motor sesinden, yarışlar yapanlardan, egzoz bağırtanlardan bıktık ama NE POLİS NE ZABITA DUR DİYEN YOK
Okan 3 yıl önce
Bu gibi konularda ülkenin en başı boş ve görgüsüz şehri olduk. Her köşe başında bir aykırı olay, bir aykırı davranış..
yakup ayyıldız 3 yıl önce
allah akıl versin her gün karşılaştığımız olaylar başı bozuk haraketler denetleme yok ceza tok allaha kalmış