banner851

banner614

Kılınç; Tahribatı hemen onarmak istiyoruz !

Düzce Valisi Bülent Kılınç da büyük tahbiratın yaşandığın Beyköy Beldesine giderek incelemelerde bulundu. Vali Kılınç, can kaybı yaşanmaması tek tesellimiz dedi.

banner619
Yerel Haber 16.07.2009, 18:39
183
Kılınç; Tahribatı hemen onarmak istiyoruz !

Beyköy Uğur suyu mevkiinde sel suları nedeniyle yollar çökerken yolun altından geçen ana su şebeke boruları da patladı.Olay yerine gelen Vali Bülent Kılınç, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ile birlikte incelemelerde bulundu. Suyun etkili akmasından dolayı uğursuyu kenarında bulunan ağaçların birer birer akıntıya kapıldığı görülürken, Belediyeye ve devlet su işlerine ait iş makinaları ile uğur suyu kenarlarına büyük taşlar konuldu.


Yaklaşık dört gündür yağan yağmurla beraber toprağın suya doyması sonucunda bu felaketin yaşandığını söyleyen Vali Bülent Kılınç, Özellikle Samandere üzerinde belediyenin Uğur Suyu'ndan gelen su şebekesi tamamen tahrip olduğunu dile getirirken, “Düne göre suda azalma var. Umut ediyoruz ki bu azalma devam etsin ve biz de yolun açılması konusunda hızlı bir şekilde çalışmalara başlayalım. Dolgusunu ve yapımına hemen başlamak istiyoruz. Köprüler, yollar yapılabilir. Burada önemli olan can kaybının olmamasıdır. Dedi.

Yorumlar (0)