banner851

banner614

KİME NİYET KİME KISMET!

Düzce Belediyesi personeli bayramlaşma töreninde bir araya geldi. İktidar ve muhalefeti bir araya getiren belediye meydanındaki töreninde yerel seçimlerde adı geçen CHP İl Başkanı Karslıoğlu ve Ak Parti İl başkanı Metin Kaşıkoğlu’nun da ilk sırlarda yer alması dikkat çekti.

banner619
Yerel Haber 15.10.2013, 16:45
235
KİME NİYET KİME KISMET!

Düzce Belediyesi belediye meydanında bayramlaşma töreni düzenledi.

Düzce Belediyesi'nin memur ve işçi personelinin hazır bulunduğu Bayramlaşma Töreni'ne Düzce Belediye Başkan Yardımcıları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldılar.

Yerel seçimlerde belediye başkanlığında kendi partilerinden adaylık konusunda ismi geçen CHP İl Başkanı Basri Karslıoğlu ve Ak Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu’nun da selamlama da ön saflarda bulunması başkanlık için prova yapıyorlar şeklinde yorumlandı. Bayramı fırsat bilen çocuklar da protokolü görünce ellerini öpüp bahşiş almayı ihmal etmedi.

Tüm personelle el sıkışan Bayram, Kaşıkoğlu ve Karslıoğlu ardından tek tek mikrofonu alarak bayramlaşmaya katılanların bayramını kutladılar. Konuşmalarda bayramların birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren önemli günler olduğu vurgulandı. Bayramlaşma verilen yemek ikramı ile son buldu.

 

Haber; S. KAŞKIR

Yorumlar (0)