banner851

banner614

KIŞ GERİ DÖNDÜ!

banner619

Günlerdir yapılan uyarıların ardından Düzce’de beklenen kar yağışı kendini gösterdi. Özellikle yüksek kesimlerde yoğun bir şekilde etkili olan kar yağışı, kenti beyaza bürüdü.

banner846
Yerel Haber 23.04.2017, 09:34 24.04.2017, 10:24
9889
banner844

Kış geri döndü… Düzce'de Nisan karı dün gece yarısından itibaren etkili olmaya başladı. Dün akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı başta Kalıcı Konutlar Bölgesi olmak üzere kentin yüksek kesimlerini beyaza bürüdü.

Düzce'yi etkisi altına alan soğuklar, meteorolojinin günler öncesinden yaptığı uyarıları bir kez daha doğrulattı. Meteoroloji'nin uyarılarından sonra Düzce'de önce yağmur ardından kar yağışı etkili oldu. Şehir merkezinde fazla etkili olmayan kar yağışı, özellikle Kalıcı Konutlar Bölgesi ve yüksek kesimleri kısa sürede beyaz örtüyle kapladı.

Kar yağışının etkili olduğu noktalardan biri de Bolu Dağı oldu. Yağış, D-100 karayolunun Bolu Dağı geçişi ile Topuk Yaylası, Güzeldere Şelalesi, Kardüz ve Samandere gibi şehrin yüksek kesimlerinde etkili oldu.

Ekipler ulaşımda herhangi bir aksama olmaması için teyakkuza geçti.

Yorumlar (5)
Ramazan 4 yıl önce
Findik gitmez sıcaklık eksiye dusmedi
FINDIKÇI 4 yıl önce
ne olacaktı kimsede şükür yok..hergün burdan yorum yazılıyor.yok böyle yok şöyle..elimizdekin kıymetini bilelim..rızkı veren de alanda ALLAH..
yavuz0881 4 yıl önce
fındık varkende kıymet bilmezdik verende alanda Allah
Camlisu köyü 4 yıl önce
Olan fındık ka oldu
Yusuf 4 yıl önce
Gitti fındık