banner851

banner614

KIZILCIK’TA ÇALIŞMALAR TAM GAZ

banner619

Yaz aylarının gelmesiyle belediyelerin ve köylerin asfalt çalışmaları da hız kazandı. Su ve kanalizasyon çalışmaları tamamlanan Merkeze bağlı Kızılcık Köyü’nde de asfalt çalışmaları başladı.

banner846
Yerel Haber 23.05.2012, 12:36
261
KIZILCIK’TA ÇALIŞMALAR TAM GAZ
banner844

Su ve kanalizasyon çalışmaları tamamlanan Merkeze bağlı Kızılcık Köyü kısa süre içerisine daha iyi bir asfalt yoluna kavuşacak.   Köyde bin 700 metrelik yolda asfalt yapımı için zemin iyileştirme çalışmalarına başlandı. Zemin iyileştirme çalışmalarının ardından stabilize asfalt kaplı olan bin 700 metre köy yoluna sıcak asfalt dökülecek. İl Özel İdaresi ekiplerinin aralıksız çalışmalarıyla Kızılcık Köyü’nde asfaltsız ve kilit taşsız yol kalmayacak. Köy muhtarı Süleyman Coşkun çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Coşkun, “Kızılcık Köyünde kanalizasyon ve su işlerini tamamladık. Daha yapacağımız işlerimiz çok. Kuran kursu ve köy lojmanlarımızı da bitirmek üzereyiz. Bizim her istediğimiz yerine getirdikleri ve destek verdikleri için başta valimize, vali yarımcılarımıza ve il özel idaresine teşekkür etmek istiyorum.”dedi.

Yorumlar (0)