banner851

banner614

KOLTUK VARKEN CAMDA OTURDU

banner619

Zaman zaman Düzce’den haber merkezimize ulaşan bazı görüntüler trafikte daha neler olabilir ki dedirtiyor. Gölormanı Köyü yolunda seyir halindeki aracın camında oturan adamın ne yapmaya çalıştığı merak ediliyor.

banner846
Yerel Haber 19.06.2018, 18:19 20.06.2018, 18:10
2587
banner844

Bu zamana kadar trafikte yaşanan ilginç görüntüleri ekranlara yansıtmıştık ancak bu sefer ki görüntü “Bu kadarı da fazla” dedirten cinsten.
Öncü Haber’in sosyal medya hesabına gelen görüntüde Düzce merkez bağlı Gölormanı Köyü yolunda seyir halindeki araçta yaşanan ilginç anlar yer alıyor.

Seyir halindeki araçta yolcu olarak bulunan bir vatandaş araç koltuğu varken canı sıkılmış olsa gerek ki araç camını açarak cama oturuyor. Kendisini gören vatandaşlar ise kişinin ne yapmaya çalıştığına anlam veremiyor.

Eğlenceli anlar yaşayan kişinin olası bir dengesizlik halinde başına gelecekler ise olayın olumsuz boyutunu gözler önüne seriyor. Aracın bu halde nereye kadar gittiği ve şahsın neden böyle davrandığı ise merak edilenler arasında.


Haber: M.AYDIN

Yorumlar (8)
hayat 3 yıl önce
uçan tenekenin içindeki arkadaşta uçmaya niyetli demiktir.
Vatandaş 3 yıl önce
Golormani Yeniköy gayet normal.. eğitim şart
Vatandaş 3 yıl önce
Ah ah nereye gidyo bu gençlik manyak bunlar canini yolda bulmuşlar
Ucan kuş 3 yıl önce
Bilmem farkındamısınız ama bütün kaza yapan tuhaf hareketlerde bulunan araba kuş serisi arabalar uçmayı biliyorlar ama konmayı bilmiyorlar.)
Hüsnü 3 yıl önce
Yeni düzce
sürücüsünden belli 3 yıl önce
sollarken sağ sinyal yanıyor.ve hep öyle gidiyor.camdan sarkan şahısla muhtemelen tencere kapak misali birbirini bulmuşlar.bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim konulu bir eğitici video çekilirse bu örnek verilebilir.
Koylu 3 yıl önce
Hicccc sasirmadikkkk
Gölormanlı 3 yıl önce
Oooooo bizim ora ise normaldir.
12°
açık