banner851

banner614

KOMİT: “İÇİMDE UKDE KALDI”

Türk Kızılayı eski Genel Sekreteri Muzaffer Komit, Kızılay Düzce Şubesi Genel Kurulunda görev yaptığı dönemde Konuralp’e kazandırmak istedikleri kız öğrenci evi projesinin yarım kaldığını hatırlatarak 10 dönümlük atıl vaziyetteki araziden değerlendirilememesinin içinde ukde kaldığını söyledi ve projenin tamamlanması için destek istedi.

banner619
Yerel Haber 06.02.2016, 17:57 07.02.2016, 12:39
1503
KOMİT: “İÇİMDE UKDE KALDI”
 Türk Kızılayı’nda 8 yıl süresince Genel Sekreterlik görevinde bulunan Muzaffer Komit, Türk Kızılayı Düzce Şubesinin 2016 yılı genel kurulunda çok isteyip de gerçekleştiremedikleri projeyi içinde ukde kaldı diyerek salondakilerle paylaştı.

Sözlerine geçmişte yapılan Kızılay’ın 2013 yılı Nisan ayındaki genel kurulu hatırlatarak başlayan Kızılay eski Genel Sekreteri Muzaffer Komit o dönemde verdiği proje için destek istedi. “Konuralp’e Üniversite Yerleşkesinin olduğu bir yere bir kız öğrenci evi yapmak üzere bir karar almıştık. Genel merkezden de bu karar çıkmıştı. Bütçesini de çıkartmıştık. Ben 2013 yılında Nisan ayında yapılan kongreden ayrıldıktan sonra öğrenci evi için ayrılan bütçe iptal edildi. Yaklaşık 10 dönüm büyüklüğündeki arazi atıl halde kaldı. Uğraşlara rağmen bir başarı elde edemedik. Dönemin milletvekilleri de işin üzerine gittiler. Ancak hiçbir netice alınmadı. Bu projenin yapımında sizlerden Türk Kızılayı ve Düzce Şubesi olarak bu dönemde bu kararın çıkmasında desteklerinizi rica ediyorum.”

Haber:Y.SEVER

banner844
Yorumlar (3)
Arda Can kardeş 6 yıl önce
O saydığın yurtlar devletin değil özel sektörün yurtları kardeşim.10 senelik anlaşmayla devlet kiralanmış.muzaffer beyin bahsettiği devletin kendi malı olması.devlet kendi yurtlarını yapsa fenamı olur kardeşim.elden gelen öğün olmaz olsada karın doyurmaz demişler....
Arda can 6 yıl önce
Siyasiler uyuyor diyorsunuzda son iki yılda devlet tarafından açılan öğrenci yurtlarını görmeyecek kadar kör müsünüz? Ben hatırlatıyım 1.hamidiye 2.d100 üzerinde 3. Kalıcı konutlar bağlantı yolu 4. Konuralp taşlık mh. Ve bu yurtlar 100-200 kişilik değil sırasıyla 450, 500, 350, 1200kişilik... 1 adet yapılıyor yine 1000kişilik konuralp şehit murat demir mh.sine! Ayıptır devlet birşey yapmıyoyo getirmek lafı!! Düzceye üniversiteyi getirende zira bu iktidar dönemindeki devlet!
düzcedeki siyasiler uykud 6 yıl önce
sayın komit boşu boşuna yalvarma düzcede siyaset yapan iktidar yetkilileri ankaraya danışmadan tuvalete bile gidemezler onların sorunu koltuklarını korumak düzcenin sorunları onları ilgilendirmiyor bu arazi boluda olsa şimdiye kadar bir kamu binası yapılırdı aradaki fark düzce hala uykuda