banner851

banner614

KOMİTEDEN 6 HAFTALIK KARAR!

Düzce TSO 3. Meslek Komitesi tarafından Düzce’de faaliyet gösteren mobilya mağazalarının yetkililerine yönelik düzenlenen toplantıda, mobilya mağazalarının 8 Temmuz 2018 ile 19 Ağustos 2018 tarihleri arasında pazar günleri kapalı olmasına karar verildi. Karara gerekçe olarak, daha önce de personelin daha verimli çalışmasına katkı sağlamak gösterildi.

banner619
Yerel Haber 03.07.2018, 14:25 03.07.2018, 17:29
2529

Düzce TSO 3. Meslek Komitesi (Orman Ürünleri ve Mobilya) tarafından bir restaurantta organize edilen kahvaltı toplantıda önemli kararla alındı.

Toplantıya Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Yönetim Kurulu ve 3. Meslek Komitesi Üyesi Metin Coşkun, Meclis ve 3. Meslek Komitesi Üyesi Hikmet Mutlu, Komite Üyesi Zeki Uyanık, Mobilya ve Marangozlar Odası Başkanı Bayram Özcan ile Düzce’de faaliyet gösteren mobilya mağazalarının yetkilileri katıldı.

“Her üyemizin odamız çalışmalarına iştirak etmesini istiyoruz”
Toplantının açılış konuşmasını yapan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, bu ve benzeri birlikteliklerin oda tarafından sürekli olarak desteklendiğini belirterek, “Her üyemizin odamız çalışmalarına iştirak etmesini ve bizleri yönlendirmesini arzu ediyoruz. Bu vesileyle de burada gerçekleşen etkinlik nedeniyle başta Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Coşkun olmak üzere siz katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

8 Temmuz-19 Ağustos tarihleri arasında
Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve 3. Meslek Komitesi Üyesi Metin Coşkun, “2014 yılında aldığımız bir kararla 8 hafta boyunca mağazalarımızı pazar günleri kapalı tuttuk. Burada tespit ettiğimiz en olumlu durum personelimizin pazar izninin ardından daha verimli çalışması ve pazar günleri yapamadığımız işi pazartesi daha verimli olarak yapabilmemiz oldu. Bu yıl da aynı şekilde bir karar alarak 8 Temmuz-19 Ağustos tarihleri arasında mağazalarımızı kapalı tutmak istiyoruz. Bu konuda yine sizin görüşlerinize yer vermek istiyoruz.” dedi.

Toplantıda söz alan firma yetkilileri alınan karara saygı duyacaklarını ve uygulayacaklarını belirterek karar metnine imza attı.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (11)
Yavuz 3 yıl önce
Mobilya sektörü hafta sonu iş yapan sektördür. Tüm Türkiye’nin genelinde hafta sonları açıktır. Düzcede kapatırsın millet gider Adapazarı İzmit’ten alır sonrada esnaf zor durumda diye yakınırsın.
Kemal 3 yıl önce
Sevgi başkanım bayram özcan.pazar günleri tatil olmassını istiyoruz ,sonuna kadar yanındayız
Erkan 3 yıl önce
Düzce veya başka yer fark etmez. lakin pazar günü kafeterya pastane lokanta bakkal(marketler hariç) haricindeki tüm işyerleri kapalı olması gerekir.Hafta içi tatil işe yaramaz.aile ile birlikte tatil pazar günü yapılan tatildir.
Mıhtar 3 yıl önce
Cumartesi-Pazar günleri onların bayramı yahu! Hemde en yoğun olacakları tarih aralığında... Zamanında, belkide o toplantıda olan mağaza yetkililerinden biri, aynen böyle demişti bana...
vatandaş 3 yıl önce
bizden bi nane olmaz. abidik kubudik kararlar ülkesi olduk. önce şu milletin kalbini serinletecek icraatlar yapın sonra zaten millet pazarmı gider cumamı yatar belli olur ona göre karar alırsınız.
pazarcı 3 yıl önce
sakarya ve kocaeli pazarları açık. hem ucuz bende çeşit çok, nasıl olacak şimdi.
Fotoğrafcı 3 yıl önce
Pazar günleri kapali olmasini istiyorum fotoğrafcilar hakkindada ilgilenin lutfen
sessiz 3 yıl önce
bide bu kararı avmler için uygulasalar avm personelide insan çoluğu çocuğu aile eşi dostu var onları bi görse pazara günleri ,hafta içi izin yapıp kendi başına oturmasa süper olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın