banner851

banner614

'Kontrolsüz' kavşakta aynı son

Yaşanan kazalarla adından sözettiren Cedidiye Mahallesi'ndeki kontrolsüz kavşakta bugün bir kaza daha meydana geldi. Yaşanan kazalara tepkiler de geçikmedi.

banner619
Yerel Haber 22.06.2009, 15:19
208
'Kontrolsüz' kavşakta aynı son

Bu zamana kadar hız kesici koyulması noktasında vatandaşların tepkisini dile getirdikleri Cedidiye Mahallesi Nezih Tütüncü Parkı önünde bugün bir kaza meydana geldi. Kaza, 81 AJ 702 plakalı araç ile 81 DD 572 plakalı ticari aracın çarpışması sonucunda gerçekleşti. Park önünde ki kontrolsüz kavşakta meydana gelen kazada yaralanan olmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi.

“Önlem alınmalı.”

Cedidiye Mahallesi'nin bu bölümünde sık sık yaşanan kazalar nedeniyle Mahalle Muhtarı Cemalettin Yesirci, sokağa hız kesici koyulmaması yönünde şikayetlerini dile getirdi. Yola hız kesici yapılması konusunda bu güne kadar bir çok kez müracaat ettiklerini belirten Cedidiye Mahallesi Muhtarı Cemalettin Yesirci, bu bölgede sık sık kazalar yaşandığını ve kazalarda şans eseri ölüm olmadığını söyleyerek, önlem alınmaması halinde daha büyük kazaların yaşanabileceğini dile getirdi.

Yorumlar (0)