banner851

banner614

‘KONTROLSÜZ’ TEHLİKE!

Cumhuriyet Mahallesi, Şehit Ömer Halisdemir Caddesi’nde bulunan kontrolsüz kavşak kazaya davetiye çıkarması nedeniyle çevre sakinlerini tedirgin ediyor. Yol kenarındayken görülmeyen kör noktalar olduğuna dikkat çeken bir vatandaş, özellikle öğrencilerin her gün bu yolu kullandığına işaret ederek gerekli önlemlerin alınmasını istedi.

banner619
Yerel Haber 20.03.2019, 10:23 21.03.2019, 11:10
1602

Düzce’de trafiğe düzen getirmesi için yapılan kavşaklardaki eksiklikler bulundukları cadde ve sokaklarda yaşayan vatandaşların tepkisini çekmeye devam ediyor.

Bu kez merkeze bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde kontrolsüz şekilde bırakılan kavşak, eleştiri konusu oldu. Şehit Ömer Halisdemir Caddesi’nin kavşağa bağlandığı bölümün kör nokta olmasından yakınan duyarlı bir vatandaş, Öncü Whatsapp İhbar Hattı’na gönderdiği video ve fotoğraflarla soruna dikkat çekti.  

Yayaların düşünülerek Cadde üzerindeki kavşakta neden gereken güvenlik önlemlerinin alınmadığını sorgulayan tepkili vatandaş, özellikle öğrencilerin yolu kullanırken büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunu vurguladı.Yolu kullanan sürücülerin süratli bir şekilde seyrettiğini belirten mahalle sakini, endişeli olduklarının altını çizdi. Sokaklardan, caddeye çıkan araçların yol kenarında görünmediğini, ancak yolu yarıladıktan sonra fark edilebildiğini de ifadelerine ekleyen duyarlı vatandaş, olası bir kaza ihtimaline dikkat çekti.

Bu güzergâhı kullanarak, Cumhuriyet İlkokulu’na giden öğrencilerin de olduğunu ve her gün bu caddeden tedirginlikle, koşarak geçtiklerini söyleyen vatandaş, devamlı karşılaştığı manzaradan dolayı endişeli olduklarını belirtti ve yetkililerden önlem almalarını istedi.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

banner844
Yorumlar (17)
Vatandas 3 yıl önce
Şiiiiiişt sesiz olun bakalim. Tam secim zamani boyle karalama yapilirmi. Sessiz olun. Uyumaya devam. Hep CEHAPEnin yüzünden.
Sevgi 3 yıl önce
Deve misali neremiz düzgün ki...
yerli 3 yıl önce
düzce uzun zamandır çok kötü yönetiliyor. Yollar, kavşaklar rezalet. Hiç bir yönetmelik ve standarda uygun değil. Halk körr körr...
Hindistan 888 3 yıl önce
Kervan - Fisko kavşağına acilen yaya ust gecudu trafik ışığı yapılmalı.....
kadir kandemir 3 yıl önce
Körpeşler Mah.Yeni yolda aynı cok hızlı arac kullanıyorlar Kaldırım bile yok
Şair-i mi 3 yıl önce
Birkaç cenaze kaldırılsın o yoldan o zaman önlem alınır. Şu an cenaze çıkana kadar beklenecek.
Öğretmen 3 yıl önce
Fisko kavşağından kurtulan bağlantı yoluna son gaz geliyor neredeyse! Opet in önündeki trafik ışıkları iptal edildi , fisko metek arası yarış pistine dönüştü. İlla ki bir çocuğumuza bişey mi olması lazım?Yetişkin bile bu karşıdan karşıya geçemezken ?
metekli 3 yıl önce
baglantı yolunada üst gecıt yapın illa birimi ölmeli
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın