banner851

banner614

KÖPRÜDEKİ TEHLİKE…

banner619

Kuyumcuzade Bulvarı’ndan Ela Bahriye Oral Bulvarı’na geçiş köprüsünde aydınlatma olmaması kaza riski nedeniyle tepki çekiyor. İhbar hattımıza gönderdiği videoda şikayetini dile getiren bir vatandaş, belediyeyi soruna duyarsız kalmakla suçladı.

banner846
Yerel Haber 22.10.2017, 11:38 22.10.2017, 17:51
2890
banner844

Çay Mahallesi, Kuyumcuzade Bulvarı’ndan Ela Bahriye Oral Bulvarı’na geçişte kullanılan Eski Garajlar mevkiindeki köprünün aydınlatmasının olmaması kazaya davetiye çıkarıyor. Bir vatandaşın akşam karanlığında cep telefonu kamerasına yansıyan görüntüler ise sıkıntıyı gözler önüne serdi.

Artık Rabia Kavşağı olarak anılan yerde çekip Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na gönderdiği görüntüde adeta bir muhabir gibi sorunu yerinde anlatan vatandaş köprüde aydınlatma olmamasından yakınarak yaşadıkları sorunları aktararak şu ifadelerde bulundu:

“Burası Çay Mahallesi Eski Garajların oradaki köprü. Köprünün üzerinde aydınlatma yok, belediye durağı karanlıkta kalmış. Düzce Belediyesi’ne gidiyoruz ama nafile. Belediye buraya durak vermiş, kadınlar geç saatlerde otobüs beklemeye çalışıyor burada. Köpekler de var. Bu durağı köprünün karşı tarafına geçirin diyoruz ama oralı olan yok. Köprünün üzeri de karanlık. Cadde tamam güzel aydınlık ama köprü karanlık.”

Haber: Ö. YILMAZ
Yorumlar (1)
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
YAPILAN ÜÇ KÖPRÜDE DE AYDINLATMA YOK; ÇEVRE DÜKKANLARDAN GELEN IŞIK VARSA BİRAZ YARARLANIRSIN.
BELEDİYE GÜNDÜZ BELEDİYESİ...
AYDINLATMA İLE İLGİLİ O KADAR ÇOK SORUN VAR Kİ...