banner851

banner955

Köy yolları asfaltlanıyor.

Yeni Taşköprü'nün yolları, başlatılan çalışmalarla sıcak asfalta kavuşuyor. Köy yollarının sıcak Asfalt yapılması ilk kez Kaynaşlı da başlamıştı.

Yerel Haber 07.07.2008, 16:49
217
Köy yolları asfaltlanıyor.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte köy yollarında asfaltlama çalışmaları başladı. Yapılan asfaltlama çalışmasıyla ilgili bilgi veren Yeni Taşköprü Köyü Muhtarı Ahmet Kılıç, asfaltlama çalışmalarına başladıklarını, KÖYDES'ten ödenek çıkması halinde de bu yıl asfaltlama çalışmalarını bitireceklerini söyledi.

Kılıç, ödenek çıkmaması halinde bu yıl olmazsa bile bir dahaki yıl köyün bütün kısmının tamamı ile asfaltlanacağını da ifade etti.

Yaz aylarıyla birlikte köylerdeki su sıkıntısı sorununa da değinen Kılıç, kendi köylerinde böyle bir sorunun olmadığını ama bu sorunun sadece Düzce'de değil ülke genelinde yaşandığını, bu sorunun en aza indirilmesi için ise vatandaşların üzerlerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

Bilindiği gibi köylerde sıcak asfalt çalışmaları, Eski Kaynaşlı Kaymakamı Hamza Erkal zamanında Kaynaşlı'nın köylerinde başlamıştı.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız