banner851

banner614

KURAL TANIMAZ SÜRÜCÜ!

Trafik akışının yoğun olduğu D-100 Karayolunda bir otomobilin yaya geçidinden karşı şeride geçerek trafiği tehlikeye sokması bu kadar da olmaz dedirtti. Yaklaşık 500 metre ilerideki kavşak yerine daha kestirme bir yol kullanmak isteyen otomobil sürücüsü görenleri hayrete düşürdü.

banner619
Yerel Haber 04.09.2013, 10:48
300
KURAL TANIMAZ SÜRÜCÜ!

Düzce'de sürücüler kural tanımıyor! Akşam Saatlerinde kameralara takılan görüntü bu kadarına da da "pes" dedirtti. Kural tanımaz bir sürücü Öztürkler Kavşağı ile Olimpiyat Kavşağı arasında kalan orta refüjde yayalar için bırakılan bölüme otomobili ile girdi.

 

 Kestime yolu kullanarak D-100 Karayolu'nun İstanbul İstikametinden Ankara İstikametine giren sürücü hem kendi hemde diğer sürücüleri tehlikeye soktu. Çok sık kazaların yaşandığı bölgede kameralara takılan bu görüntü görenleri de hayrete düşürdü. Otomobil sürücüsünün yaklaşık 500 metre ilerideki kavşağı tercih etmek yerine yayalar için bırakılan geçidi tercih etmesine de dikkat çekti.

Yaya geçidinden ana yola çıkan aracı görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken, kural tanımaz otomobil sürücüsü trafik akışının yoğun olduğu yola tehlikeli bir şekilde çıkarak bölgeden uzaklaştı.

Haber; S. KAŞKIR

Yorumlar (0)