banner851

banner614

KUŞAKLAR KUCAKLAŞTI

Erdemliler Derneği tarafından gerçekleştirilen “Kuşaklar Kucaklaşıyor” projesinin kapanış programında dedeler torunlarla buluşmanın mutluluğunu yaşadı. Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Çilimli Kaymakamı Volkan Barış Göçmez, Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı b

banner619
Yerel Haber 21.11.2012, 15:14
197
KUŞAKLAR KUCAKLAŞTI

Erdemliler Derneği tarafından gerçekleştirilen “Kuşaklar Kucaklaşıyor” projesinin kapanış programında dedeler torunlarla buluşmanın mutluluğunu yaşadı.

Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Çilimli Kaymakamı Volkan Barış Göçmez, Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı başta olmak üzere projeye katkıda bulunan hayırseverlerin de hazır bulunduğu kapanış programında duygu dolu anlar yaşandı.

Vali Adnan Yılmaz törende yaptığı konuşmada hayır ve hasenatta yarışanlara tebrik ederek katkıda bulunanlara teşekkür plaketi verdi.

Erdemliler Derneği Başkanı Hasan Karadayı da 2006 yılında kurulan derneğin çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verdi.Törende torunlar da söz alarak yaşadıkları mutlulukları dile getirdi.

Törende ayrıca dedelerin torunları için yaptıkları oyuncaklar da sergilendi. “40 dede 40 torun Kuşaklar Kucaklaşıyor” programı konuklara Yörük pilavı ikramı ile son buldu.

Haber; E. TAYHAN

Yorumlar (0)