banner851

banner614

KUTLAMALARA ‘KAVGA’ GÖLGESİ

banner619

Düzce’de Anıtpark Meydanı’nda yapılan ‘Evet’ kutlamaları sırasında 2 kişi arasında tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen tartışmayı vatandaşlar yatıştırdı.

banner846
Yerel Haber 17.04.2017, 10:53 18.04.2017, 11:00
6065
banner844

Anayasa Değişikliği Halk Oylaması’ndan çıkan “evet” kararı dolayısıyla Anıtpark Meydanı’nda yapılan kutlamalar sırasında kavga çıktı.

Anayasa değişikliği referandumu Türkiye genelinde yüzde 51,4, Düzce’de ise yüzde 71 oy ile halkoylamasından geçmesinin ardından sevinçlerini Anıtpark Meydanı’nda yaşamak için toplanan vatandaşlardan bazıları arasında kavga çıktı. AK Partili siyasilerin meydanda konuşmalarını yaptığı sırada sahne önündeki iki vatandaş arasında tartışma yaşandı. Bilinmeyen bir nedenle çıkan ve kısa sürede büyüyen tartışmada taraflardan biri diğerinin boğazını sıktı. Referandum sevinci yaşadıkları sırada ne olduğunu anlamayan vatandaşlar ise kavgayı ayırmak için ikilinin arasına girerek meydandan uzaklaşmalarını sağladı.

Yorumlar (14)
ender 4 yıl önce
Adamlar bali çekiyor orda kızlara sarkıyo kımse ağzını açıp bıt şey demiyo ben de gerekenı yaptım pişman da degişim bidaha görsem gene doverim
Vatandaş 4 yıl önce
Ne sahte oyu sen kendini öyle avut
Gümüşovalı 4 yıl önce
Daha beter olun inşAllah sahte oylarla kutlama yapıyorsunuz ya
Duzceli 81 4 yıl önce
Ak parti evet demedi de %70 oy gokten mi indi zembille. O kadar yuzssuzsunuz ki evet oyunun bile ustune yatmaya calisiyorsunuz.
hakiki düzceli 4 yıl önce
üniversite falan ne alaka kardeş... hasedinizden çaaat diye çatlaya çatlayacaksınız da Allah ona da fırsat vermiyo... 51,4 ile evet var mı ötesi...
Düzcee 4 yıl önce
Düzce Üniversiteler başarı sıralamasında 70. sırada .En çok Alkol tüketen 5. İL.Yüksek Alkollü içki tüketiminde Birinci İL.Uyulturucu kullanma alışkanlığında En Hızlı yükselişte olan il.Yani diyorum ki AĞLANACAK halinize gülmeyin.Hepinize !
AKMAL 4 yıl önce
Durmak yok yola devam evet evet evet
Asads 4 yıl önce
Bilmeden sallamasi kolay. Adamlar sarhostu insanlara saldırıyorlardi uyarilmalarina ragmen durmadilar adamda dayanamadi
Fırtına 4 yıl önce
Yiyin birbirinizi
vatandas 4 yıl önce
yok yok sız kutlama dahı yapamıyosunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın