banner851

banner614

KUVEYTLİ İŞADAMLARI GELDİ

banner619

Ak Parti Milletvekili İbrahim Korkmaz, Kuveytli işadamları ile birlikte Yığılca’da incelemelerde bulundu. AK parti İlçe başkanı Muzaffer Yiğit, işadamlarına ilçede yatırım yapılabilecek turizm alanlarını gezdirdi.

banner846
Yerel Haber 24.04.2012, 17:34
315
KUVEYTLİ İŞADAMLARI GELDİ
banner844

Kuveytli İşadamları Yığılca’ya geldi. Ak Parti Milletvekili İbrahim Korkmaz da işadamları ile birlikte ilçede bir dizi incelemelerde bulundu. Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Yiğit, Milletvekili İbrahim Korkmaz ve Kuveytli turizmci iş adamlarına ilçenin yatırım yapılabilir turizm alanlarını gezdirdi. Konuk iş adamları ile Milletvekili Korkmaz, Saklıkent şelalesi, Köknarlık ve Sarıkaya mağaralarına hayran kaldıklarını buraların yatırım yapılabilir bölgeler olduğunu ve bu alanlarla ilgili proje çalışmaları yapılması için her türlü desteğin sağlanacağını söylediler. Önümüzdeki haftalarda aynı ekibin ilçenin diğer turizm amaçlı kullanabilir alanlarını incelemeye devam edeceği öğrenilirken, ziyaret sırasında Korkmaz,  Yığılca ilçesinin ve insanının  gönlünde çok daha başka yerinin olduğunu, bu bölgenin gerek turizm alanında gerekse diğer alanlarda yatırım yapılmaya değer bir bölge olduğunu söyledi. Kuveytli iş adamları ise Yığılca'nın ve çevresinin eşsiz doğa güzelliği ile Cennetten bir köşe olduğunu ifade ettiler.
Ayrıca Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Yiğit, ilçenin çözüm bekleyen sorunları ve esnafın, köylünün rahatsız olduğu bazı konular hakkında Korkmaz’a rapor sunduğunu bildirdi.

Yorumlar (0)