banner851

banner614

KUVVETLİ OLACAK...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından, Düzce ve çevresi için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı. Düzceli vatandaşların sağanak yağış esnasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları istendi.

banner619
Yerel Haber 06.08.2021, 15:32 06.08.2021, 21:38
4260

Düzce ve çevresi, yarından itibaren yeni bir yağışlı havanın etkisi altına giriyor. Meteoroloji’nin yaptığı son değerlendirmelere göre, Düzce ve bölgesinde yarın sabah saatlerinden itibaren yerel kuvvetli gök gürültülü ve sağanak yağış etkili olacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan uyarıda, şu ifadelere yer verildi:

“Yarın(Cumartesi) sabah saatlerinden itibaren Marmara’nın doğusu (Sakarya, Kocaeli, Yalova, Bilecik illeri ile İstanbul’un doğusu ve Bursa’nın doğusu) ile Batı Karadeniz’de ( Düzce, Zonguldak, Bartın, Bolu, Karabük) çevrelerinde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yerel kuvvetli(21-50 kg/metrekare), Kocaeli, Sakarya, düzce, Zonguldak, Bartın ve Bolu çevrelerinde yerel çok kuvvetli (51-75 kg/metrekare) olması beklendiğinden meydana gelebilecek ani sel, yıldırım, dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar, heyelan ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.”

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)