banner851

banner955

KYK’DAN İLGİ GÖREN SERGİ

Düzce Kredi ve Yurtlar Kurumu bünyesindeki yurtlarda barınan öğrencilerin sosyal, kültürel ve akademik gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla KYK Akademi çatısı altında gerçekleştirilen atölye ve kurslara katılan öğrenciler, el emeği ürünlerini protokolün katıldığı sergiyle görücüye çıkardı.

Yerel Haber 25.05.2017, 13:34
1004
KYK’DAN İLGİ GÖREN SERGİ
banner1032

2016-2017 eğitim-öğretim yılının sona ermesine az bir süre kala Düzce Belediyesi Kültür Merkezi hemen her gün bir sergiye ev sahipliği yapıyor.

KYK Akademi El Sanatları Kursları’nı başarıyla tamamlayan öğrenciler, el emeği ürünlerini bugün görücüye çıkardı. Düzce Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı Mahpeyker Kız Öğrenci Yurdu, Ebu Hanife Kız Öğrenci Yurdu ve Nejla Pekolcay Kız Öğrenci Yurdu tarafından organize edilen serginin açılışı, protokol ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Serginin açılışına, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Yardımcısı Ali Güney, İlçe Belediye Başkanları Erol Bayraktar, Ahmet Azap ve Osman Kılıç, KYK İl Müdürü Kudret Koz ve bağlı bulunduğu yurt müdürleri katıldı.  

Tüm sergiyi gezen protokol son olarak gitar resitalini dinledi.

banner844
Yorumlar (0)
30
açık