banner851

banner614

LAPA LAPA YAĞDI!

banner619

Bu sabah saatlerinde TEM ve D-100 Karayolu'nun Bolu Dağı geçişinde kar yağışı etkili oldu. Sürücüler, Nisan ayında kar yağdığını görünce şaşırdı.

banner846
Yerel Haber 08.04.2017, 10:22 09.04.2017, 09:55
2427
LAPA LAPA YAĞDI!
banner844

Nisan'da kar sürprizi! Düzce'de dün akşam saatlerinden itibaren aralıklarla etkili olan yağmur yağışı bu sabah erken saatlerden itibaren yüksek kesimlerde yerini kara bıraktı. Lapa lapa yağan kar ile birlikte özellikle D-100 Karayolu ve TEM'in Bolu Dağı kesimi beyaz örtü ile kaplandı. Yollarda bir olumsuzluk yaratmayan kar yağışına karşı tedbir amaçlı karayolları ekipleri çalışmalar yaptı. 

Öte yandan Bolu da bu sabah karlı bir güne uyandı. Bazı mahallelerde araçların üzerinde biriken kar kalınlığı 4-5 santime ulaştı. Sabah işe gitmek için evlerinden çıkanlar, Nisan ayında lapa lapa kar yağdığını görünce şaşkınlık yaşadı. Kar yağışı altında yürüyerek işyerlerine gidenler şemsiyeleriyle korunmaya çalıştı. Bazı vatandaşlar ise Nisan ayında yağan karın altında selfie çekti. Beyaz örtüyle kaplanan başka bir adres Abant'ta kar kalınlığının 10 santimetreye ulaştığı bildirildi.

Yorumlar (3)
Reco 4 yıl önce
Chief Bana Bak..Rabbımın Mutlaka Bır Bıldıgı vardır..Kar demek bereket demektır Rahmet demektır..senın davranısın akıl tutulması..Nıhayet bazı Düzcelıler kar yagmasınada muhalefet..Bunları anlamak zor. ALLAhh akıl fikir versın
tufan 4 yıl önce
bide küresel ısınmadan bahsedıyo güyo prof.ler ulan yaz şurda 2 ay görüyoz nerdeyse sonra eylülden beri kış :) bunlar prof.ya deprem olmasın bi o zamanda piyasada oluyolar )))
Chief 4 yıl önce
Allahın işine karışılmaz ama kabak tadı artık...