banner851

banner955

LEYLANDİLERE ESTETİK KAZANDIRILIYOR

Düzce Belediyesi, parklarda bakım onarım çalışmalarının yanı sıra kente estetik kazandıran leylandi bitkilerinin bakımlarını yaparak form vermeye devam ediyor.

Yerel Haber 18.02.2022, 11:45
1423
LEYLANDİLERE ESTETİK KAZANDIRILIYOR
banner1032

Düzce Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri havaların ısınmasıyla çocukların en çok zaman geçirdiği yerlerden biri olan parklarda bakım onarım ve yenileme çalışmalarına hız verdi.

Parkları tek tek elden geçiren ve çocukları tehlikeden uzak tutmak için bakımlarını yapan ekipler, eskiyen oyun gruplarını da değiştirerek yeniliyor. Bu çerçevede Nalbantoğlu mahallesinde belediye park alanında eskiyen oyun gruplarını değiştirilmesi için çalışma başlatıldı. Oyun grubu çocuklar için yenilenirken yetişkinler için de banklar koyulacak.

LEYLANDİLERE FORM VERİLİYOR

Düzce’nin görünün yüzü olan ulaşım ağlarına estetik görünüm kazandıran Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kavşak ve yol kenarlarındaki yeşil alanların bakımlarını gerçekleştiriyor.

Bu kapsamda Bahçeşehir kavşağındaki leylandi bitkilerine form veren ekipler, görsel açıdan daha zengin bir çevrenin oluşması ve ağaçların yaşam sağlığını sağlıyor.

Yorumlar (3)
İbo 8 ay önce
Birazda yollara bakan olsa kardan sonra özellikle Fevzi çakmak mahallesindeki yollarımız berbat vaziyette ve hiçbir çalışma yok
Belediye yapıyor peki Ya 8 ay önce
Allah rizasi icin ne olur
1 Zarar verenleri vatandas gorup ihbar etsin
2 ihbar edilen ve kamu malina zarar verenden zarar tazmin edilip hapis cezasi ile cezalandirilsin

O kadar emek veriliyor 3 5 ugursuzun zarar vermesine ne olur musade etmeyelim
Kasabalı 8 ay önce
Konuralpde bulunan parkları da unutmadıkları için teşekkür ederiz
14
parçalı bulutlu