banner851

banner614

MAHALLEYE HIRSIZ DADANDI!

banner619

Uzun Mustafa Mahallesi’nde bulunan cami ve düğün salonuna hırsız dadandı. 1 haftada iki kez caminin çay ocağı ile düğün salonuna giren hırsız, bir miktar para ile televizyon ve kol saati çaldı. O anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

banner846
Yerel Haber 23.11.2017, 14:51 23.11.2017, 15:22
3334
banner844

Düzce’de bu kez hırsızlar Uzun Mustafa Mahallesi’ndeki işletmeleri gözüne kestirdi. Bir haftada iki kez mahalledeki cami ve düğün salonuna girerek hırsızlık yapan şahıs yüzünden mağdur olan esnaf, artık bu tür olayların önüne geçilmesini istedi.Olay, Uzun Mustafa Mahallesi’nde bulunan düğün salonu ile Uzun Mustafa Camii’nde gerçekleşti. Bir haftada iki kez hırsızın girdiği caminin çay ocağı ile konak düğün salonunun çay ve pide salonunu işleten esnaflar, son olarak dün akşam yaşanan hırsızlığın görüntülerini haber ekibimizle paylaştı.Görüntülerde, caminin çay ocağına camı kırarak giren hırsız, televizyon ve bir miktar bozuk parayı alarak olay yerinden uzaklaştığı görülüyor. Düğün salonunda ise ortalığı birbirine katan hırsız, esnafın kirası için biriktirdiği yaklaşık 450 TL ile bir kol saatini alarak kaçıyor.
Sabah işyerlerine geldiklerinde hırsızlık olayını fark ederek polise ihbarda bulunan esnaflar, bir haftada iki kez mağdur olduklarını belirtti ve artık bu tür olaylara çözüm bulunmasını istedi.

Haber: C .ÜSTÜNER 
Yorumlar (2)
Beyköylü 4 yıl önce
Başımızda bu devlet olduğu sürece bu hırsızlıklar devam eder. Beyköye de hırsız dadandı ama kimsenin umrun da değil jandarma işini vatandaş devralacak sonunda. öncü habere de söyledik tenezzül bile etmedi haberden saymıyolar sanırım.
Vatandas 4 yıl önce
Bizim düzce korkak Arabistan usulü yapın hırsızlık yapanın elini kesin bakalım birahane hırsızlık olurmu adamlar kameraya yakalaniyo halen ceza yok böyle bir ülkede yaşamak artık ağır geliyor insana