banner851

banner614

MAKAM ARACINI TEKLİF ETTİ!

Vali Adnan Yılmaz hafta sonu tatilini esnafı ziyaret ederek geçirdi. Yılmaz, İstanbul caddesinde karşılaştığı ve yürümekte zorluk çeken yaşlı bir kadına “istersen seni makam aracımla evine gönderebilirim” dedi.

banner619
Yerel Haber 15.09.2012, 17:19
213
MAKAM ARACINI TEKLİF ETTİ!

Yaklaşık bir ay önce göreve başlayan Vali Adnan Yılmaz, bugün esnaf ziyaretleri için Düzce sokaklarındaydı. İlk olarak Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan esnafları gezen Yılmaz, daha sonra İstanbul Caddesi’ne geçti.

Öğleden sonra başladığı ziyaretlerde esnaflarla bir araya gelen ve onlarla tanışma fırsatı bulan Vali Yılmaz, İstanbul Caddesi Üzerinde bulunan bir eczanede yaşlı bir kadınla karşılaştı.

Adının Ayşe Fidan olduğunu söyleyen ve merkeze bağlı Kuşaçma Köyü’nde oturan Fidan, Vali Yılmaz’a sorunlarını iletti. Yaşlı kadına bir miktar para veren Vali Yılmaz, yakın zamanda köyüne seni ziyarete geleceğim dedi.

Vali Adnan Yılmaz yürümekte zorluk çektiğini fark ettiği Ayşe Fidan’a “İstersen seni makam aracımla evine bıraktırayım” dedi. Ancak yaşlı kadın merkezde işlerinin olduğunu ve eve hemen gitmeyeceği cevabını verdi.

Vali yılmaz daha sonra oradan ayrılarak esnaf ziyaretlerine devam etti.

Haber; H. İŞCAN

banner844
Yorumlar (0)