banner851

banner955

MAKİNA MÜHENDİSLERİ GÖREVE BAŞLADI

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Düzce İl Temsilciliği’nin yeni yürütme kurulu üyeleri göreve başladı. 350 üyesi bulunan Düzce İl Temsilciliği’nin başkanlığını 14. dönemde de Yavuz Öveç yürütecek. İlk toplantısını da yapan yürütme kurulu, hedeflerini belirledi.

Yerel Haber 20.03.2018, 10:35 20.03.2018, 10:37
1539
MAKİNA MÜHENDİSLERİ GÖREVE BAŞLADI
banner1032

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 13-14 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleşen genel kurulunun ardından il temsilcilikleri de yeniden yapılandırıldı. Bu doğrultuda Düzce İl Temsilciliği’nin yeni yürütme kurulu bütün üyelerin katılımıyla oluşturuldu.

14. Dönem Temsilcilik Yürütme Kurulu geçtiğimiz günlerde ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı. Yapılan görev dağılımı ile Düzce İl Temsilciliği Başkanlığına yeniden Yavuz Öveç, Sekreterliğe Ümit Çavuşoğlu, Saymanlığa Özkan Beyaz, Asıl Üyeliğe Adnan Çakman ve Alimurtaza Rutci getirilirken; Yedek Üyeler ise Serkan Vural, Elif Kılıç, Samet Koçhan, Umut Baskan ve Yaşar Yaman olarak belirlendi.
350 üyesi bulunan Makina Mühendisleri Odası Düzce İl Temsilciliği 14. Dönem Yürütme Kurulu 2018 – 2020 yılları arasındaki çalışma dönemini planlayacak.

Yapılan açıklamada yeni dönemde komisyonlar oluşturularak üyelerin bu komisyonlarda görev almalarının amaçlandığı, oda ve üyelerin iletişiminin arttırılacağı ayrıca sosyal ve mesleki eğitimler konusunda da etkinlikler düzenleneceği belirtildi. Ayrıca; meslekle ilgili yerel ve ulusal sorunları ortaya koymak, çözüm önerileri üretmek ve ilgili birimlerle ortaklaşa çalışmalar yürütmek istenildiği bildirildi.

Haber: C.ÜSTÜNER

 
 
Yorumlar (4)
Enes 5 yıl önce
Tebrubeli arkadaşların yanında genç ve dinamik üyeleri görmek hoşumuza gitti. Önemli olan yaptıkları işleri layıkıyla yapmaları.
Ayrıca içlerinde düzceli olanlarda var. Lütfen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım!
cengiz 5 yıl önce
ümit çavuşoğlu kardeşimizde buralı..kendisine başarılar diliyorum..
Karadeniz Çoçuğu 5 yıl önce
Teknorot'ta çalışan biri olarak Alimurtaza Rutci'yi tanımayan yoktur herhalde firmada. Çok saygın ve çalışkan bir makina mühendisidir. Yanlış bilmiyorsam Akçakocalı kendisi. Hayırlı olsun diyelim.
Dzcli 5 yıl önce
Kim bunlar nereden gelmişlerdir düzeye sordum sordum kimse tanımıyo
14
kapalı