banner851

banner614

MARKA YÖNETİMİ TOPLANDI

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Ağustos Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Kocaeli'de Ajans merkez hizmet binasında yapıldı. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantı salonunda yapılan toplantıya, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Ku

banner619
Yerel Haber 01.09.2013, 11:56
275
MARKA YÖNETİMİ TOPLANDI

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Ağustos Ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Kocaeli'de Ajans merkez hizmet binasında yapıldı. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantı salonunda yapılan toplantıya, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce Valisi Ali İhsan Su, Düzce Belediye İsmail Bayram, Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bülbül ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Fahri Çakır da katıldı. Toplantıda, 2014 Çalışma Programı ve Bütçesinin sunumu ve değerlendirilmesi, iç denetim raporunun sunumu ve değerlendirilmesi, 2013 yılı ilk altı aylık birim faaliyet raporunun sunumu ve değerlendirilmesi, EMITT 2014 Turizm ve Seyahat Fuarı katılım hususunun sunumu ve değerlendirilmesi, Ajansın temmuz ayı harcamaları hakkında bilgi sunumu ve değerlendirilmesi, bir önceki personel alımında istihdam edilemeyen kadrolar için yeni sınav ilanı hususunun görüşülmesiyle toplantı sona erdi.
Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın ağustos ayında yapılan toplantısında, MARKA Yönetim Kurulu Üyeliğini iki yıldır sürdüren Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ilgili kararı gereği görevini Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ’a devretti. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce Valisi Ali İhsan Su, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’na MARKA’da yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi taktim etti.

 

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (0)