banner851

banner614

MAVİ AĞAÇ DERNEĞİ'NDEN ZİYARET

Sansürün kaldırılışının yıldönümü olan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı olması dolayısıyla nezaket ziyaretleri kapsamında Düzce Mavi Ağaç Derneği Başkanı Celal Kasapoğlu da Öncü TV’yi ziyaret etti.

banner619
Yerel Haber 24.07.2018, 18:11 24.07.2018, 21:36
855

Türkiye'de, Türk basınında sansürün kaldırılmasının yıldönümü olarak her yılın 24 Temmuz’unda kutlanan Gazeteciler ve Basın Bayramı olması dolayısıyla Baro başkanı Azede Ay’ın ardından Düzce Mavi Ağaç Derneği Başkanı Celal Kasapoğlu da Öncü TV’yi ziyaret etti.

Öncü RTV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mukadder Deveci ve çalışanlarla bir araya gelen Kasapoğlu, günümüzde basının önemi ve değerine değinerek kendileri için basının çok önemli olduğunu söyledi.Sivil toplum kuruluşları ve derneklerin basınla iç içe olması gerektiğini ve sürekli görüş alışverişinde bulunması gerektiğini de belirten Kasapoğlu, Öncü TV’nin basın bayramı gününü de kutlamayı unutmadı.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (8)
Memo 3 yıl önce
Nasıl yani.ne derneği mavi agacmi
Mhpli 3 yıl önce
Esnaf kardeş arama motoruna Mavi ağaç derneği yazabilirsin
Sc 3 yıl önce
Mavi Ağaç derneği Topluma temiz çevre bilinci aşilamaya çalisan ve bu konuda çok güzel.icraatlar yapan bir dernektir.Reklamcil davranmadiklari için duymamaniz dogal.Biraz araştirirsaniz bilgi sahibi olabilirsiniz..
81 3 yıl önce
Vatandaş bu ADAM ve dernek gerçekten çalışıyor. Bu sadece bir ziyaret.
Vatandaş 3 yıl önce
Bu çocuk da bi şekilde gündeme gelmeye çalışıyor,öyle zannediyorum ki yerel seçimlerde belediye başkan adayı olacak...
Vatandaş 3 yıl önce
Umarım belediye başkanı adayı olur ve seçilir de düzgün, genç,çalışkan ve vizyon sahibi bir insan başkanımız olmuş olur. Yozlamış isimlerden, yaşlılardan, vizyonsuzlardan bıktık artık.
ESNAF 3 yıl önce
mavi agaç dernegi nedir anlamadım
R.R. 3 yıl önce
Ağaçları maviye boyuyorlar, diktikleri belli olsun diye sanırım. Ama doğal değildir boyanınca, yeşil olsa anlarım da mavi değildir herhalde.. Şaka bir yana medeni insanlarımızın pislettiği park ve bahçeleri eline eldiven ve torba alarak tek tek toplayan oluşum diye biliyorum.