banner851

banner614

MEHTERANLI SÜNNET

banner619

Düzce Ticaret Ve Sanayi Odası yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz ve eşi Hilal Danışmaz’ın oğlu Emirali erkekliğe ilk adımı attı. Baro Başkanı Ali Dilber’in Mehteran kıyafetleri giyerek gösteride yer alması renkli görüntülere sahne oldu.

banner846
Yerel Haber 16.06.2014, 12:45
304
MEHTERANLI SÜNNET
banner844

 

Düzce Ticaret Ve Sanayi Odası yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, oğlu Emirali’yi sünnet ettirdi. Çok Sayıda davetlinin katılığı sünnet töreninde mehteran takımı gösterisi büyük ilgi gördü.

 

 

Sünnet, Konuralp Mahallesi Antik Kent Sitesi önünde gösterinin ardından mehter takımı eşliğinde sünnet gezisi ile başladı. Mehteran gösterisinde bir detay dikkatlerden kaçmadı. Emirali’nin kirvesi olan Baro Başkanı Ali Dilber; 10 yıl önce kuruluşunda yer aldığı Düzce Belediyesi Mehteran Takımının gösterisine eşlik etti. Bıyık takıp mehteran kostümlerini giyen Dilber, sünnet düğününde nostalji yapmış oldu.

 

 

Bir otelde yapılan sünnet törende Mehmet- Hilal Danışmaz çiftinin mutlulukları gözlerinden okundu. Danışmaz çiftini mutlu günlerinde çok sayıda davetli de yalnız bırakmadı. 

 

 

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
26°
az bulutlu