banner851

banner614

MEMURSEN’İN BAŞVURUSU YOK!

banner619

Memur-sen’in Kaynaşlı Kurugöl’e yapmayı planladığı Gençlik Kampı inceleme gezisi ile sınırlı kaldı. Memur-sen’in Kurugöl ile ilgili resmi bir başvurusu olmadığı öğrenildi. Konuyla ilgili konuşan Kaynaşlı Kaymakamı Şenol Koca, gecikme nedenini ise artan terör olayları ve tekrarlanan seçimler olarak açıkladı.

banner846
Yerel Haber 17.09.2015, 18:56
3589
MEMURSEN’İN BAŞVURUSU YOK!
banner844
Bir yıl önce Memur-sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Kaynaşlı’ya gelmiş, Vali Ali İhsan Su, Milletvekilleri İbrahim Korkmaz, Fevai Arslan, Kaynaşlı Belediye başkanı Erol Bayraktar’la birlikte incelemelerde bulunmuştu.Kurugöl’de Gençlik Merkezi yapmayı planlayan Memursen kanadından, aradan geçen süre zarfında herhangi bir girişimin yapılmaması yatırımın unutulduğu yorumlarına neden olmuştu. Düzce Valiliği’nde basın toplantısı düzenleyen Kaynaşlı Kaymakamı Şenol Koca, gelen soru üzerine yatırımla ilgili son durumu şöyle paylaştı:

“Kurugöl’le ilgili resmi bir başvuru bulunmamakla birlikte Memurse’nin bu konuda bir niyeti olduğunu biliyoruz. Bunu şifai olarak da belirttiler. Ancak ülkemizin içinde bulunduğu durum ve seçim süreci nedeniyle heralde biraz daha beklemede kalacak.”

Kaynaşlı Kaymakamı Koca’nın bu açıklamaları Kurugöl’e yapılması planlanan gençlik kampı projesinin tekrarlanan seçimler ve son günlerde artan terör olayları nedeniyle askıya alındığını ortaya koydu.

DEV KOMPLEKS YAPILACAKTI

Memur-sen projesinin hayata geçmesi Düzce izcilik alanında cazibe merkezi haline gelecekti. İlk ve orta öğrenim öğrencilerinin eğitimine, çevre bilincine katkıda bulunacak olan kompleksin hayata geçmesi durumunda, bir adet fosil müzesi, biyoloji laboratuarları, yürüyüş parkurları, gençler için sportif faaliyetlerin yapılacağı alanlar olacak. Ayrıca gölet iyileştirilecek ve su sporlarına uygun hale getirilecekti.
Yorumlar (5)
Ahmet 6 yıl önce
Bjk vermeyin kalıcı işyerlerinide vermediniz ne oldu tinerci hırsız fuhuş yuvası oldu orayı bjk verirsenız oralara spor külüplerı gelır düzce kalkınır buda şizin işinize gelmez yazık
Refik BAHRAM 6 yıl önce
Kim yaparsa yapsın , kim alırsa alsın ..Burası izci kamp merkezi olursa ..duacı oluruz...Düzce mize ivme kazandırır...
Selim 6 yıl önce
Duzceye neden iyilik yapsin.amcasinin oglu mu?
Memur 6 yıl önce
Memnun-Sen in en güzel yaptığı iş Memuru haklarını masada bırakmaktır. Bırakın olduğu gibi kalsın !!
ESKİ MEMUR SEN Lİ 6 yıl önce
Siz memur sen in Düzceye yaptığı bir iyilik gördünüz mü?Memursen konutları hariç.Onuda önceki yönetim başardı.
19°
hafif yağmur