banner851

banner614

METRELERCE KUYRUK OLUŞTU

banner619

Düzce Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü tarafından yapılan düzenleme ile Kart 81 başvurularında yaşanan yoğunluk belediye meydanında metrelerce kuyruk oluşmasına neden oldu. Belediyeden yapılan açıklamada, talebi karşılamak amacıyla başvuru bankosunda mesainin bugünden itibaren akşam 22.00’a kadar devam edeceği bildirildi.

banner846
Yerel Haber 25.09.2017, 15:23 26.09.2017, 14:25
12186
banner844

2017-2018 eğitim yılının başlaması ile birlikte öğrencilerin indirimli ulaşım kartından yararlanmalarına yönelik başvuruları Düzce Belediye Meydanında ilginç görüntü oluşturdu. Başvuru yapmak isteyenler aynı anda başvuru için belediyeye gidince alanda metrelerce uzunlukta kuyruk oluştu.Ulaştırma Müdürlüğü, Kart 81 başvurularında yaşanan yoğun talebi karşılamak amacıyla başvuru bankosunda mesainin bugünden itibaren akşam 22.00’a kadar devam edeceğini belirtti. Ayrıca öğrencilerin ders yoğunluğu ve devamlılığını sağlamak amacıyla hafta sonu da başvurular alınacağı duyuruldu.

Yetkililer Düzce Üniversitesi'ne yeni kayıtlar nedeniyle öğrencilere verilen kart sayısının bu yıl 20 bine ulaşmasının beklendiğini ifade edildi.
Yetkililer, öğrencilerin indirimli kart için okullarından öğrenci belgesi ile vesikalık fotoğraf getirmesinin yeterli olacağını açıkladı.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (14)
Halk 4 yıl önce
81 vilayette düzce tektir.tektir ama kuyruk işlerinde tektir
Öğrenci temsilcisi 4 yıl önce
Paralı sistem olsun mağduriyet bitsin. Beçi de
Denetim 4 yıl önce
Once belediye soforlerini ayiklasin temizlesin secsin kimler nasil sofor olmus
Kolaylık 4 yıl önce
Öğrenci bilgilerini Yöksis den cekseniz de millet her sene beklemese..bak sonra muhalefet iktidara gelir bunların zamanında öğrenci bileti kuyruğu vardı der..
Yorum 4 yıl önce
Kalicidan hastaneye gelsen ayni TL belediye binasında hastaneye gelsen ayni TL su yol ücretleri km bazında alınsa daha iyi olur sanki
Esnaf 4 yıl önce
Yazık bu çocuklara beledeyide onlarca boş adam var bu neyin kuyruğu yazıklar olsun siZe oymu veririm ben bidaha be
Duzce 4 yıl önce
Once soforleri duzgun secip alsin belediye onune gelen torpili olan sofor olmus siciline bakilmaksizin kriter olsun ofke konturolu olsun sorunlu soforleri temuzlesin belediye
Duzceli 4 yıl önce
Beceriksiz Düzce Belediyesi trafik düzenlemelerinde olduğu gibi bu işte de yüzüne gözüne bulaştırdı. Bu beceriksizler sayesinde eskiden araçla 5 dakikada gidilebilen yere 30 dakikada gidiyoruz ve her dur-kalkta belediyeye dua(!) ediyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın