banner851

banner614

MEYDANDA VATANDAŞI DİNLEDİ

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Cedidiye Meydanı’nda vatandaşla bir araya geldi. Sokaktaki vatandaşla bir süre sohbet eden Başkan Ay, hem istekleri, hem de memnuniyetleri dinledi.

banner619
Yerel Haber 03.02.2018, 16:46 04.02.2018, 11:00
2118

Düzce Belediye başkanı Dursun Ay, Belediye Meydanı’nda bulunan Cedidiye Camii’ne namaz kılmak için gelen vatandaşlarla ve meydanda dolaşan Düzcelilerle sohbet etti. Vatandaşla bir araya gelen Ay, hem vatandaşın isteklerini not aldırdı, hem de memnuniyetini dile getiren vatandaşa teşekkür etti.Başkan Ay’dan bu buluşmada özellikle şehir merkezinde bulunan bazı camilerin tuvalet ve abdesthanelerinden ücret alınmamasının kendilerini son derece memnun ettiğini söyleyen vatandaşlar, hizmetlerin devam etmesini de dile getirdi.

Başkan Ay’a, kavislerin alçak yapılmasından ötürü arabasının zarar gördüğünü söyleyen genç bir vatandaş ise gerekli düzeltmelerin yapılacağı sözünü aldı. Başkan Ay, gencin söz konusu ettiği bölgenin adresini alarak Basın Birimi çalışanlarına not ettirdi. Başkan Ay’dan ayrıca bir vatandaş da çöp konteynırlarının çöp toplarken titizlik göstermediğini belirterek, gereğinin yapılması talebinde bulundu.

Haber: A.SARI
banner844
Yorumlar (30)
YOK 4 yıl önce
Bence sonradan yapılan yol çalışmaları nedeniyle kaldırımın yol ile aynı hizada olması yayalar açısından zor olduğunu düşünüyorum bu yüzden bu konuyla ilgili çalışmalar yapılmasını istiyorum.
adamın teki 4 yıl önce
Sayın başkanım, katlı otoparkın önündeki rezilliği temizleyin, 3 yıldır şikayet ediyorum. Oradaki esnafın kulağının çekilmesi gerekiyor, yok öyle yağma.
düzce 4 yıl önce
karduzde kayak merkezı yatırımını ne duydum nede gordum yıllardı sıyasıler orada mangal yapıp etlerı güzel mıdeye indırıp şov yaptılar düzce yatırım gelmez
Asma kaldırmlar yolu geni 4 yıl önce
Şehrin ortasından geçen asar deresinin 2 yakasına da alttan destekli kaldırımlar yapılsa , yolların genişlemesine katkı sağlanmış olur.
Birol 4 yıl önce
Kaldırılan kokoreçcilerin oraya ne yapıldığını bilen var mı? Neden yolu dere boyunca değil de virajlı yapıyorlar. Hemen karşıdaki yolu genişletmek için binaları yıkarken , bu tarafın yolunu kıvrımlı yapmak gerçekten düşündürücü.
kadir 4 yıl önce
suların çamurlu akmaları ne olacak.depremde bu kadar çamurlu akmadı.su işleri müdürü ne iş yapar.
Mete cvp 4 yıl önce
Bu sicili bozuk şuç dosyası kabarık şöförler var tehtıt hakaret darp kesınleşmiş delilli evraklı bu kişiye halk emanet edılıyor ulaştırmada hiçbirsey yapmıyor enterasan ?
Ulaştırma 4 yıl önce
Hala ne tutuyorsunuz o sicili bozuk şöförleri hakkında şikayet olanları kim onlar kolluyor ve kim tarafından alındılar yaptıkları nasıl görmezden gelinebiliyor resmi kayıtlı ispatlı suçlu kişiler ulaştırma ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın