banner851

banner955

MHP'DEN ESNAF KURULUŞLARINA ZİYARET

MHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Okan Yanmaz ve ilçe yönetimi Akçakoca Esnaf Odaları temsilcilerine birer ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında ilçe esnafının sorunların ve sorunlara karşılık çözüm önerileri konuşuldu.

Yerel Haber 26.12.2018, 15:47 26.12.2018, 17:29
1031
banner1032

2019 yılında yapılacak 31 Mart yerel seçimleri öncesinde MHP Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz çalışmalarını sürdürüyor.

MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, Yanmaz ve beraberlerindeki ilçe yönetimi ilk olarak Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Sabah saatlerinde başlayan ziyarette, Akçakoca OSB’nin son durumu, üniversite yolları ile öğrencilerin yaşadıkları sorunlar konuşuldu.MHP heyetinin gerçekleştirmiş olduğu bir sonraki ziyaret ise Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne oldu. Heyet, daha sonra ise Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Akçakoca Şoförler Odası ve Demir ve Madeni Zanaatkârlar Odasını ziyaret etti.

MHP heyeti ile Akçakoca esnafının temsilcileri arasında son yaşanan ekonomik durgunlukla beraber ilçe esnafının sorunları ve bu sorunlara yönelik ortak çözüm önerileri üzerine istişarelerde ettiler.
Ziyaretin sonunda ise birlik ve beraberlik havası içinde esnafların yanında olunacağına yönelik fikir birliğinde bulunuldu.

Haber: S.ŞEN/Akçakoca


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (1)
TOPRAK 4 yıl önce
EYT GİDERİLMEDİKÇE NE MHP NE AKP 'YE OY VERMEYECEĞİZ.
21
açık