banner614

MHP’DEN SERT CEVAP

banner619

Düzce Belediye Meclisi bir aylık aranın ardından yeniden toplandı. 13 gündem maddesinin bulunduğu toplantıda görüşülen hususlar komisyonlara havale edildi. MHP grubu adına Belediye Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu gündem dışı söz alarak Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in saat kulesine yönelik eleştirileri yapanlara ‘Dar kafalılar’ açıklamasına tepki gösterdi.

banner846
Yerel Haber 08.09.2015, 14:38
5385
MHP’DEN SERT CEVAP
banner844

Düzce Belediye Meclisi Eylül ayı 1.Birleşimin 1.Oturumu meclis toplantı salonunda Başkan Vekili Salih Keskinli başkanlığında yapıldı. 13 gündem maddesinin bulunduğu toplantıda Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in saat kulesine yönelik eleştirilere ‘Dar kafalılar’ değerlendirmesine MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ercan Katırcıoğlu’nda yanıt gecikmedi.

Katırcıoğlu, gündem dışı söz alarak Başkan Keleş’in açıklamasına ve duydukları rahatsızlıkları ifade etti. Katırcıoğlu, verdikleri soru önergelerinin yanıtsız bırakıldığını ifade ederek “Bu sorulara cevap vermek zor mu? Yoksa işinize mi gelmiyor? Yoksa bizi mi muhatap almıyorsunuz? Bunu anlamış değilim.” dedi.

Yanıtsız bırakıldığını ifade ettiği önergeleri konu başlıkları halinde hatırlatan Katırcıoğlu, sözü Başkan Keleş’in eleştirilere verdiği ‘Dar kafalılar’ sözlerine getirdi. Keleş’in açıklaması hakkındaki haber metnini mecliste okuyan Katırcıoğlu, Düzce’ye saat kulesi yapılmasına karşı olmadıklarını söyleyerek yüksek ihale bedelleriyle birilerinin palazlanmasına gönüllerinin razı gelmeyeceğini belirtti. Düzce’ye yapılan haksızlıklara karşı çıkıyorsak evet dar kafalıyız diyen Katırcıoğlu, sözleri Başkan Keleş’e iade ettiğini söyledi.

Toplantıda ayrıca Konuralp-Beçi yolcu taşımacılığı hat kullanımı ve İstanbul ve Gaziantep Caddeleri ve yakın çevrelerinin dış cephe düzenlemesi ile ilgili gündem maddesi komisyonlara havale edildi.

Haber;Y.SEVER

Yorumlar (13)
allahın bir kulu 6 yıl önce
Ercan bey kimin dar kafalı olduğu gün gibi ortada kime ne anlatıyorsun dediklerinizden anlamayana anlamak istemeyene dar kafalı denir haaa birde at gözlüklü denir. Bunlar aynaya bakmadıklarından kendilerini koca kafalı anlıyorlar :))))
Hırsızlığı eleştirmek dar 6 yıl önce
Hırsızlığı, --bedelinin çok üstünde fiyat verilen işin bence hırsızlıktan farkı yok-- eleştirmek dar kafalılıksa elhamdülillah dar kafalıyım, hırsız değilim.
işin ehli nerede 6 yıl önce
belediyede idari zafiyet var ehliyetsiz yetersiz ve bilgisiz kişiler bilincli olarak yetkilendirildi tipik keleş taktiği yazık düzce ye bunu hak etmiyor
Aa 6 yıl önce
100000 TL ile o saatlerin bütün profillerini çok rahat alabilirsiniz, hatta para bile artar. saat altından yapılmışsa 745000 TL eder sanırım. Altından mı?
efeavni 6 yıl önce
açıklama yapmayı bir kaç gün ulkemizdeki ve düzcemizdeki şehitlerimizin olması nedeniyle bir kaç gün erteledim ali güneyin borcunu ertelemesi için yalvardığı kişi kimdi nerden alacaklıydı belgeleriyle vede ayrıca İ . Ö ve S.O mudurlerin ??
Taşören 6 yıl önce
Ali GÜNEY ÇALIŞANLARDAN NASIL HELALIK ALIR ACABA.KUL HAKKINI BİLİYORDUR İNŞALLAH.
Düzceli 6 yıl önce
SIKIYOSA YANLIŞA YANLIŞ DESİNLER BAKALIM,KENDİLERİNİ YEDEK KULÜBESİNDE GÖRÜRLER.BİRDAHAKİ SEÇİMDEN SONRA DÜZCEDE NASIL GEZECEKLER İNSAN İÇİNE NASIL ÇIKACAKLAR MERAK EDİYORUM.
hüsnü 6 yıl önce
ali güney bayağı şişmanlamış.düzce ona yaradı herhalde.giderse herşey düzelir.düzce rahatlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık