banner851

banner614

MİSAFİRLER TRAMVAY TURUNDA

Düzce protokolü, iki gün süreyle gerçekleştirilen protokol yönetimi eğitimi için Düzce’ye gelen misafirlerine nostaljik tramvay ile şehir turu yaptırdı.

banner619
Yerel Haber 30.11.2017, 14:45 02.12.2017, 10:11
2990

Düzce’de Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü ve Düzce Valiliği işbirliğinde iki gün sürecek protokol yönetimi için Düzce’ye gelen misafirleri ile birlikte İstanbul Caddesi boyunca uzanan nostaljik tramvay ile tura çıktı.

Düzce Valiliği önünden başlayan tramvay turuna, Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve eşi, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve eşi, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve eşi, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir ve eşi, TRT Spikeri Fulin Arıkan ile Emekli Kd. Albay Nurdan Bezik katıldı.

Halkı selamlamayı ihmal etmeyen protokolün tramvay turu Büyük Cami önünde sonlandı. Nostaljik tramvay önünde hatıra fotoğrafı çektiren protokol ve misafirleri Spor Sokağı dolaştı.

Diğer yandan, son yapılan açıklama ile bir ay içerisinde halkın hizmetine sunulacağı belirtilen nostaljik tramvayın yakın zamanda seferlere başlaması bekleniyor.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (29)
Fikir 4 yıl önce
Madem yaptınız tramvay,hattı uzatarak hastaneye kadar neden yapılmaz.
Yorum 4 yıl önce
Tramvay cikla ugrascaniza tren hattı düzceden geçmesini sağlayın konutlar merkez raylı sistem ulaşımda daha uygun olur nüfus kalabalık geleceğe yatırım lazim
darıcılı 4 yıl önce
tranvay bayagı iyi oldu suriyeleri başka nasıl gezdirecekler
Watandaş 4 yıl önce
Şu tramvay oyuncağıyla hiç vakit kaybetmemek lazım.Düzce çok gülünç duruma düşebilir.
Tercih 4 yıl önce
Ağlayalım mı gülelim mi? Bilen beri gelsin.
şehir turumu? 4 yıl önce
misafirlere tramvayla şehir turu attırıldı yazılmış yürüyerek 7 dakika olan mesafe tur mu oluyor :)))
Can.D 4 yıl önce
DÜZCEMIZ YERINDE SAYIYO DEGISEN BIRSEY YOK HEP AYNI ALT YAPI YOK DÜZCE AKCAKOCAYA VE SAKARYAYA HALA ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLERLE YOLCULUK BASKAN AVRUPADA YOK BÖYLE MÜNÜBÜS YOLCULUGU BELEDIYE HIZMET VERIYO ESKI SANAYI HALA YIKILMADI YAZIK
HD 4 yıl önce
tramvay hattının mesafesi çok komik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın