banner851

banner955

MUHTARLAR SEÇİME GİTTİ

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şubesi’nin 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda mevcut başkan Yaşar Çengel, oy kullanan 106 delegeden 63’ünün oyu ile güven tazeledi.

Yerel Haber 28.02.2018, 16:48 01.03.2018, 17:44
1919
banner1032

Türkiye Muhtarlar Deneği Düzce Şubesi 13. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Dernek toplantı salonunda yapılan kongrede Aybaşı Köyü Muhtarı ve mevcut başkan Yaşar Çengel ile Günbaşı Köyü muhtarı Ayhan Özfatsalıar’ın listeleri yarıştı.

Kongrede 109 delegeden 106’sı oy kullandığı. Oy kullanan delegelerden 63 oy alan mevcut başkan Yaşar Çengel Güven tazelerken, Ayhan Özfatsalıar ise 40 oyda kaldı.

“Daha iyi işler yapmak için daha fazla zaman harcayacağız”
Yapılan seçimler sonrasında güven tazeleyen Yaşar Çengel, ikinci kez seçilmiş olmaktan duyduğu mutluluğu belirttiği konuşmasında şunları kaydetti:

“2 listeyle seçime girdik. Seçim sonucunda bizim listemiz, benim ismimin olduğu liste ikinci kez seçildi. Bundan sonraki sorumluluğumuzun biraz daha ağır olduğunu, daha iyi işler yapmak için daha fazla vakit ayırarak işlere daha fazla ehemmiyet göstereceğiz. Biz sadece muhtarların sorunlarını değil tüm Düzce’nin sorunlarıyla uğraşan bir yapıya geldik artık. Biz zaten bir bütündük. Burada şu anlık görevi yürütme, bayrağı taşıma görevi bizlere verildi.”

Haber: H. GÜRSOY

banner844
Yorumlar (11)
Bülent taş 5 yıl önce
Başkanım hayırlı olsun başarılar
muhtar 5 yıl önce
yaşar bey düzceli muhtar arkadaşlarımızı genel merkez binasına sokmayan genel merkez adı altında devammı
ramazan 5 yıl önce
yeniden hayırlı olsun başkanım iftiharımızsın
Şeref bayrak 5 yıl önce
Hayırlı olsun başkanım
Günbaşı halkından bir vat 5 yıl önce
Oturduğunuz yerden yorum yapmak kolay olanı çünkü. Sadece tanımadığınız hiç bilmediğiniz insanlara ön yargıyla yaklaşıp bir kişinin yaptığını hepsine yüklemek işiniz gücünüz. Bunuda yorumumun devamı olarak bırakıyorum bay Kazım
Günbaşı Halkından bir vat 5 yıl önce
Kazım isimli arkadaş "Bedava iş yapan muhtarlar" diyerek tüm muhtarları neden lekelemeye çalışıyorsun ? Nice muhtarlar var aldığı maaştan fazlasını yapan işini hakkı ile yapıp gecesini gündüzüne katıp köyüne hizmet vermek için çalışan.
Mesela 5 yıl önce
Toplam kaç mutarımız var? kaç tanesi sizin dediklerinizi yapıyor. Örneğini sayılarla, yüzde ile, ve gerekirse isimleriyle verki bizde bilgilenelim.
kazım 5 yıl önce
bedavadan para alan muhtarlar ne iş yapar bir tek iş söyleyin bir tek.
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
ONLAR ARTIK REİS'İN EN YAKIN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI...
Yaptıkları 5 yıl önce
Belediye başkanının peşine takılıp bedavadn karadeniz gezileri, yetmedi Antalyada yine bedava seminer (Eşleri ile beraber halaylar çekerek) yaparlar. Seçim zamanı da Akp adına çalışırlar.
çilimli muhtarlar derneği 5 yıl önce
kazım kardeş muhtar adayısın heralde.iş yapmak için.hayırlı olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
parçalı bulutlu