banner851

banner614

MUHTARLAR, TERÖR İÇİN ŞUBE'DE

banner619

Meydana gelen terör olaylarının ardından birlik ve beraberlik mesajı vermek isteyen Düzce’deki bazı mahalle muhtarları Düzce Askerlik Şubesi’ne giderek ‘Gönüllü Askerlik’ başvurusu yaptı.

banner846
Yerel Haber 04.08.2015, 12:09
5139
MUHTARLAR, TERÖR İÇİN ŞUBE'DE
banner844

Artan terör saldırıları ve peş peşe gelen şehit haberleri sonrası 7 kişiden oluşan mahalle muhtarları grubu olaylara kayıtsız kalamadı. Düzce’de çeşitli mahallelerde muhtarlık görevinde bulunan 7 muhtar, birlik ve beraberlik vurgusu yapmak için ‘Gönüllü Askerlik’ başvurusu yaptı.

Askerlik Şubesi önünde bir araya gelen 7 muhtar, başvuru öncesi düşüncelerini açıkladı. Grup adına konuşan Kültür Mahallesi Muhtarı Yavuz Öztürk,  hain saldırıları kınayarak “Muhtar arkadaşlarımızın ve halkımızın sesi olarak saldırılara ve terör olaylarına tepkimizi göstermek için başvuru yaptık.” Dedi.
Haber;Y.SEVER

Yorumlar (28)
Kültürlü 6 yıl önce
Bunlar reklam kokan hareketler
hakan 6 yıl önce
Helal olsun sizlere
yavuz öztürk 6 yıl önce
sevgili düzceliler.bizler muhtarların ve halkımızın hissiyatını ortaya serdik.ayrıca türkiye cumhuriyetine yapılan her türlü saldıraya karşı türk milletinin tek vucüt içersinde göstermekti amaç.hain saldırı yapan ve yapmaya teşebbüs edecek şer odakl
ufuk can 6 yıl önce
Valla şakadan askerlikten dilekçeniz kabul oldu gelin şemdinliye gidiyoz diye bi yazı göndercen bak nasıl tutuşuyorlar :)
Alper 6 yıl önce
reklamın iyisi kötüsü olmaz. prim yapmaya çalışmışlar, askere filan gidecekleri yok
düzceli 6 yıl önce
azalarınızda gelseydi ya :) şu işleri bırakın be arkadaş,kabak tadı verdi artık...
Reklamlar 6 yıl önce
Bırakın Bu İşleri Allahaşkına Ne İşiniz Var Sizin Askerde Bu Tür Ucuz İşlerle Uğraşacağınıza Gidin Mahallelerinize Adam Gibi Hizmet Getirin Sizden Önce Memleketi İstila Etmiş Suriyelileri Suriyeye Yollayalım Hem Memleketlerini de Savunmuş Olurlar.
Şow time 6 yıl önce
REKLAMLAR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık