banner851

banner614

MÜSİAD’DAN KANDİL İFTARI

banner619

Dün gece kutlanan Regaip kandili dolayısıyla Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından ilk kez kandil programı düzenlendi. Programda ilk kez yapılan bir uygulamayla, evlerden getirilen yemeklerle iftar açıldı.

banner846
Yerel Haber 25.05.2012, 12:43
340
MÜSİAD’DAN KANDİL İFTARI
banner844

Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen kandil özel programına, Belediye Başkanı İsmail Bayram ve Eşi Elka Bayram da katıldı. MÜSİAD üyeleri tarafından ilk kez düzenlenen kandil programına, evlerde yapılan yemekler getirildi. Kandil dolayısı ile oruç tutan bazı üyeler iftarını bu yemeklerle açtı. Programda ayrıca Kuran-ı Kerim tilaveti de yapılırken, Düzce MÜSİAD başkanı Cem Hatipoğlu, böyle bir kandil programını ilk defa düzenlendiklerini, evlerden getirdikleri yemekler ile oruçların açıldığını ve bu tip organizasyonları arttırmak istediklerini dile getirdi.

Hatipoğlu, “ Düzenlediğimiz programda evlerden getirdiğimiz yemekleri yedik içtik. Herkesten Allah razı olsun. Örneğin ben Konuralpliyim. Konuralp pirincinden pilav yapıp getirdim. Bazı arkadaşlarımız lokma bazı arkadaşlarımızda üzüm hoşafı getirdi. Böyle bir organizasyon  gerçekten güzel oldu. İnşallah böyle yeni organizasyonlarımız olacak. Herkesin mübarek Regaip kandilini kutluyorum.” Dedi.

Haber; H. İŞCAN

Yorumlar (0)