banner851

banner614

MÜTEŞEBBİS HEYETİ BELİRLENDİ

banner619

Gümüşova Islah Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) Müteşebbis Heyetinin Onaylanması, Başkan ile üyelerin seçilmesi ve Kuruluş Protokolünün onaylanması için Düzce Valiliğinde toplantı düzenlendi. Toplantı öncesi kısa bir açıklama yapan Düzce Valisi Ali Fidan, Islah OSB’nin Düzce’ye hayırlı olmasını diledi.

banner846
Yerel Haber 06.08.2015, 15:42
2112
MÜTEŞEBBİS HEYETİ BELİRLENDİ
banner844
Gümüşova Islah Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) ilk müteşebbis heyeti toplantısı Düzce Valiliği Makam Toplantı Salonu’nda Düzce Valisi Ali Fidan, Gümüşova Kaymakamı İsmail Sündük, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muharrem Tozan, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ertan Taşlı, Oda Meclisi toplantısında TSO adına müteşebbis heyetine seçilen oda meclis üyeleri ve diğer ilgili birim yetkililerin katılımıyla yapıldı. Toplantının gündemini Müteşebbis Heyetinin Onaylanması, Başkan ve Başkan Vekilinin seçimi Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerinin seçilmesi ve Kuruluş Protokolünün onaylanması oluşturdu.
Toplantı öncesi kısa bir açıklama yapan Vali Ali Fidan, Gümüşova Islah Organize Sanayi Bölgesi’nin ilk müteşebbis heyeti toplantısını yaptıklarını kaydederek OSB’nin ilçeye ve Düzce’ye hayırlı olmasını diledi.
Müteşebbis Heyetinin yapısının belirlendiği ve OSB’nin son durumunun ele alındığı toplantıda OSB’nin kurucu ortakları olan Düzce İl Özel İdaresinin katılma payı yüzde 40, Gümüşova Belediyesi’nin yüzde 33, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın ise 27 olarak belirlenmişti. Bu doğrultuda oluşturulacak heyette Düzce İl Özel İdaresini 6, Gümüşova Belediyesi’ni 5 ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı da 4 üye temsil edecek.

HABER;Y.SEVER
Yorumlar (3)
levent 6 yıl önce
Tuncay şahinle 3 milyonun ne ilgisi var?
ERDOĞAN YILMAZ 6 yıl önce
GÜMÜŞOVA VE DÜZCE MİZ İÇİN HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH.DAHA GÜZEL YARINLARIN BAŞLANGICI OLMASI DİLEĞİMİZLE...
ÖZDÜZCELİ 6 yıl önce
TUNCAY ŞAHİN beye ilimize yaptığı katkılardan ötürü şükran borçluyuz en az 3milyon paranın heba olmasını önlemiştir