banner851

banner614

Mutlu toplantılar daha renkli olacak.

Düzce’de Düğün, sünnet gibi güzel günlerin organizasyonu ile ilgili boşluk, açılış kokteyli yapılan Konfeti Organizasyon tarafından doldurulacak.

banner619
Yerel Haber 31.05.2008, 18:43
215
Mutlu toplantılar daha renkli olacak.

Düzce’de Düğün, sünnet gibi güzel günlerin organizasyonu ile ilgili boşluk, açılış kokteyli yapılan Konfeti Organizasyon tarafından doldurularcak.

 

 İlknur Öztürk ve yakın arkadaşı Fatoş Girgin Konfeti Organizasyon ile artık tüm evlenecek çiftlere yaratıcı tasarımlarıyla, A'dan Z'ye etkili çözümlerle yardımcı olacaklar. Bu  sayede yıllarca dillerden düşmeyecek muhteşem organizasyonlara imza atacaklar.

 

Konsopa Otel’de düzenlenen tanıtım kokteyli ile İlknur Öztürk ve Fatoş Girgin yeni işlerini düzenledikleri bu kokteyl ile eş ve dostlarına tanıttı.

 

 Konfeti organizasyonun hizmetleri ise düğün, sünnet, kına gecesi organizasyonları, açılış, bayi toplantıları, seminerler, mezuniyet törenleri, bahçe ve mekan hazırlama, fotoğraf, kamera çekimleri, davetiye, nikah şekeri, peçetelik, hediyelik objeler, sanatçı gitarist, dj ve müzik sistemi temini, fasıl, latin, modern dans gurubu temini, ışık sistemleri, havai fişek gibi hizmetlerle evleneceklere yardımcı olacaklar.     

  

Yorumlar (0)