banner851

banner955

NERGİS’LE BİZ BİZE’Yİ DİNLEYEN HEDİYEYİ KAPACAK…

Almanya’da yaşayan ve Radyo Öncü’nün müdavimlerinden olan gurbetçi Tahir Öner, Nergis’le Biz Bize programının dinleyicilerine hediye edilmek üzere Almanya’dan Düzce’ye kargoyla radyo gönderdi.

Yerel Haber 12.10.2021, 16:50 12.10.2021, 16:52
573
NERGİS’LE BİZ BİZE’Yİ DİNLEYEN HEDİYEYİ KAPACAK…

Düzce’nin en çok dinlenen radyosu 100.2 Radyo Öncü’de Nergis Sağlam’ın sunduğu ‘Nergis’le Biz Bize’ programı ülke sınırlarını aştı. Düzceli gurbetçiler, memleket hasretini Düzce’den internet aracılığıyla dünyanın her yerine yayılan Öncü Radyo yayınlarıyla gideriyor.

Almanya’da yaşayan ve Radyo Öncü’nün müdavimlerinden olan gurbetçi Tahir Öner, internet yayını sayesinde gurbetçilerin de yoğun ilgi gösterdiği programın dinleyicilerine hediye edilmek üzere Almanya’dan Düzce’ye kargoyla radyo gönderdi. Sağlam’ın programını dinleyerek sorulacak sorulara doğru cevap veren bir izleyici Almanya’dan gelen radyonun sahibi olmaya hak kazanacak.

Nergis’le Biz Bize, pazartesiden cumartesiye saat 15.00 ile 18.00 arasında 100.2 Radyo Öncü frekansında birbirinden özel şarkılar ve konuklarla Nergis Sağlam’ın doyum olmaz sohbeti sizlerle buluşmaya devam edecek.

Yorumlar (2)
Niris 1 yıl önce
Nergis takipciniz..
Duyrulur 1 yıl önce
Düzce'de ben satıyorum bu radyoyu 95 TL...
Yeni Sayımız