banner851

banner614

NÜFUS MÜDÜRÜNDEN VEDA ZİYARETİ

Düzce İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünden, Zonguldak İl Müdürlüğüne tayin olan Hüsamettin Kınay veda ziyaretlerine başladı. Öncü medya Grubu Kurucusu Önder Tonyalı ve kurum çalışanları ile vedalaşan Kınay, Düzce'de güzel hizmetler yaptıklarını dile getirdi.

banner619
Yerel Haber 16.09.2013, 17:53
282
NÜFUS MÜDÜRÜNDEN VEDA ZİYARETİ

6 yıl Düzce'de görev yapan Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Hüsamettin Kınay'ın Zonguldak'a tayini çıkmasının ardından kurumlara veda ziyaretinde buluyor. Bugün kurumumuzu ziyaret eden Kınay, Öncü medya Grubu Kurucusu Önder Tonyalı ve kurum çalışanları ile vedalaştı.Düzce'deki çalışma hayatı ve yaptığı hizmetlerine dair Kınay, şunları söyledi:

Kınay, “ Bir üst bölge Zonguldak'a tayin oldum. Düzcede güzel hizmetler yaptığımıza inanıyorum. Bir tek nüfus cüzdanı projesi kaldı o da bu yıl sonu ile tamamlanır” diyerek bu süreçte yaptığı hizmetleri göstermede büyük katkısı olduğunu gerekçesi ile Öncü Tv'ye teşekkür etti.

Düzce'nin eksiklerine rağmen gelişen bir il olduğunu söyleyen Kınay, çalıştığı 5 valiyle güzel hizmetler yaptıklarını belirtti. 

banner844
Yorumlar (0)