banner851

banner955

O ANLARI ÖNCÜ HABER'E ANLATTI

Dün akşam saatlerinde bir bankanın ATM sinden para çekmek isteyen vatandaş, ATM’nin para haznesinde yüklü miktarda para buldu. Bulduğu Parayı ATM’nin ait olduğu bankaya teslim eden vatandaş, sergilediği erdemli davranışıyla takdir topladı.

Yerel Haber 27.07.2022, 17:00 27.07.2022, 18:03
3990
banner986

Dün akşam saatlerinde bir bankaya ait ATM’de işlem yapmak için sıra bekleyen Ahmet G. isimli bir vatandaş, kendisinden önce işlem yapan kişilerin ATM haznesinde yüklü miktarda para unuttuklarını fark etti.

ATM ‘de bulunan makbuzu ve parayı alarak, işlem yapılan ATM’nin ait olduğu bankaya teslim etti.

Olayı Öncü Haber mikrofonuna anlatan Ahmet G., şu ifadelere yer verdi:  “ATM ‘de sıra bekliyordum önünde iki tane genç arkadaşım vardı. Onlar para çekmeye çalışıyorlardı. Para çekerken muhtemelen bir problem oldu ve hazneden para alamadan ayrıldılar.

Sıra bana geldi, bende kartımı yerleştirmek için bir dakika kadar uğraştım ama olmadı. Sonra hazne açıldı ve yüksek bir meblağ da para çıktı.

Bende hemen arkamı döndüm arkadaşlara bakmak için ama o bir dakika içinde arkadaşlar kaybolmuşlardı. Ben de parayı alarak eve gittim, sabah olunca da gelip bankaya teslim ettim.

Umarım para yerine ve sahibine ulaşır. İhtiyacı olan birileridir mutlaka ve inşallah da para yerine ulaşır.”

Yorumlar (6)
Mukavva 3 hafta önce
Adam gibi adam işte...
Gürcü Nuri 3 hafta önce
adamın hası
allaattin 3 hafta önce
Parayı alıp eve gitmek ve sabaha kadar bekleyip bankaya teslim etmek epey bir riskli olmuş...Hayırlısı inşAllah...En güzeli o anda hemen polis birimlerine teslim etmek tutanak ile tabi...
Yorumcu 3 hafta önce
Kameralardan tespit edilecekti zaten okadar cahil degilya
Mhmt 3 hafta önce
Tebrik ederim DOSTUM
Süleyman Geçici 3 hafta önce
Helal olsun Amcaoğlu.Kendine yakışanı yapmışsın.Kral adamsın.
21
açık