banner851

banner614

O MAHALLENİN YOLU YİNE ÇÖKTÜ!

Şıralık Mahallesinde caddedeki asfaltın aynı noktasının tekrar çökmesi sonucu yolda oluşan derin çukur tehlike saçmaya devam ediyor.

banner619
Yerel Haber 29.05.2018, 11:51 29.05.2018, 16:43
1690

Geçtiğimiz yıl 2 Haziran tarihinde gündeme getirdiğimiz Şıralık Mahallesi’ndeki asfalt yol, yapılmasının ardından yeniden çöktü. Kuvvetli yağışların da etkisiyle yeniden çöken yolda oluşan çukursa kalıcı bir çözüm getirilmemesi nedeniyle tehlike saçmaya devam ediyor.En kalabalık mahallelerden biri olan ve çok sayıda aracın güzergah olarak kullandığı yoldaki tehlike vatandaşların hayatını da tehlikeye atıyor.

5864. Caddedeki Jandarma Çeşmesi mevkiinde çöken asfalt yolu kullanan belediye otobüsü, otomobiller ve okul servisleri yolun bir an önce onarılması için yetkililerden kalıcı çözüm bekliyor.

Diğer haberimiz:
http://www.oncurtv.com/yerel-haber/mahallede-asfalt-coktu-h127067.html

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (5)
musa 3 yıl önce
düzce kötü durumu gidiyo tedbir şart
x
Fatih 3 yıl önce
Fatih mahallesi ust gecidini persembe gunu bir haber yapin insanlarin hallerini gorun lutfen
Doğrucu köylü 3 yıl önce
Sorumlu kimse oraya Allah aşkına uyarı işareti koysun illa cana yada mala zarar gelince mi önlem alacaklar
İLKER 3 yıl önce
yollar yama içinde çukur içinde atılan asfaltlar yağmurdan kardan sonra nedense çukur oluyor yada çöküyor yenivakıf sarımeşe arası senede 2 kere asfalt oluyor ...işini hiç kimse doğru yapmıyor biz asfalt yapmayı almanlardan öğrenmişiz yama yapmayıda almanlara biz öğretmişiz..
Aa 3 yıl önce
Göğsünüzü gere gere anlatın...