banner851

banner614

ÖFKELİ ESNAFIN PİS İNTİKAMI!

Kızılay Meydanı’nda, diğer esnafların dükkanının önünü süpürürken kendi dükkanının önünü süpürmedikleri iddiasıyla belediye temizlik işçilerinden intikam almak için gece saatlerinde meydana çöp döken esnaf, güvenlik kameralarına yansıdı.

banner619
Yerel Haber 31.01.2018, 17:48 01.02.2018, 18:00
7677

Kızılay Meydanı’nda bir trajikomik olay… Düzce Belediyesi temizlik işçilerinden intikam almak isteyen esnaf, diğer esnaflarla papaz oldu!

Kızılay Meydanı esnafı yaklaşık bir hafta boyunca sabah dükkanının açmaya geldiğinde kapısının önündeki çöplerle karşılaştı. Durumdan şüphelenerek, işyerlerindeki güvenlik kamerası görüntülerini izleyen çevre esnafı aslında bunu yapanın yanı başlarında esnaflık yapan bir kişi olduğunu fark etti.

İddiaya göre, öfkeli esnaf belediyenin temizlik işçileri, meydandaki diğer esnafların dükkanının önünü süpürürken kendi dükkanının önünü süpürmedikleri gerekçesi ile etrafı kirletmeye başladı. Temizlik işçilerine tepkisini göstermek için yaklaşık 1 haftadır Kızılay Meydanı’na her gece 00:00 ile 01:00 arasında çöp dağıtmaya başlayan kişi güvenlik kameraları tarafından an be an kaydedildi.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (10)
LÜTFÜ IŞIK 4 yıl önce
SANCAKLAR MAH.2428.SOKAĞIN ÇÖP VARİLİ ÇÖP ARABASINA BOŞALTILIYOR FAKAT YERLERDEKİ ÇÖPLER 2 AYDIR SÜPÜRÜLMÜYOR...İLGİLİLERİN DİKKATİNE....
Dr86 4 yıl önce
Belediye her dukkandan vergi aliyorsa ayrim yapmadanda temizlemeli bu davranisi hakli buldum ayni sekilde mahalleyi tirpanparkende ustun koru is yapiliyor balik bastan kokar denetleyen sefi bozuk dahada ilerisi var...
Göksel Sokak 4 yıl önce
Belediyeci Cedidiye Göksel Sokağa bakan görevliyide uyarın bi kaldırıma bakıp diğerine bakmamak ne demek.Birgün bende aynısını yapacagım..Yoksa Sosoyal medyada izlersiniz ne kadar temizlendiğini..
düzceli 4 yıl önce
TEPKİSİNİN KİMSEYE ZARAR VERMEDEN GÖSTERMESİ DE BU İŞİN İYİ TARAFI.
NİZAM 4 yıl önce
Konuşarak halledilse iyi olurdu, temizlikçi kardeşimiz işinden olursa yazık olur rızkı ekmek için çalışıyor. Tabiki eksiği hatası olabilir,yinede insaflı davranmak gerekir diye düşünüyorum.
Göksel Sokak 4 yıl önce
onlar iş bulunca işi savsaklıyorlar..
ÇÖPÇÜ KARDEŞLERE SELAM 4 yıl önce
AĞZUMDA CÜGARA VAR BİR SAKATLIK ÇIKACAK DER GİBİ:))))
iplikçi nedim 4 yıl önce
intikam iyidir.. eğer haksızlığa uğradığını düşünüyosan mutlaka intikam almalısın! yoksa düşünmekten kendini yer bitirirsin. başkası ne der diye düşünme.. ama öyle ama böyle bi şekilde intikamını al!! intikam iyidir
Ozduzceli 4 yıl önce
Be. Edepsiz be hain bu ne öfke etrafa kirletmeye ne hakkın var sen hangi dine mensupsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın