banner851

banner614

OĞLU İÇİN AKŞENER’DEN YARDIM İSTEDİ

İYİ Parti İl Binasının açılışına katılmak üzere Düzce’ye gelen Genel Başkan Meral Akşener, FETÖ’den mağdur olduğunu iddia ettiği oğlu için yardım isteyen bir anne ile karşılaştı. “Oğlumun suçu yok” diyen anneyi Akşener sarılarak teselli etti.

banner619
Yerel Haber 26.01.2018, 18:24 27.01.2018, 12:52
5379

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dün, İYİ Parti İl Binasının açılışını yapmak için Düzce’deydi. Akşener, parti binası önünde yaptığı mitingin ardından Düzceli kadınlarla bir araya gelerek onların dertlerini dinledi.

Askeri okulda öğrenci olan ancak Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na ilişkin soruşturma kapsamında terör örgütü ile bağlantısı olduğu gerekçesi ile okuldan atılan oğlunun mağdur olduğunu iddia eden anne parti çıkışında Akşener’in önüne atlayarak yardım istedi.

“Olan yine garibana oluyor”
Kadının derdini dinleyen Akşener, Türkiye’de mağdur sayısının çok olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Şimdi bir öğretmen düşün ByLock’u yok, kılı yok, tüyü yok. Bank Asya’dan maaş almış. Sen Milli Eğitim Müdürlüğü olarak oraya maaş yatırmışsın da almış. Olan her zaman olduğu gibi garibana oluyor. Ben geçmişte parasız yatılı okudum. Hangi şartlarda verildiğini biliyorum ben o çocukların. O konuyu çok net konuşuyoruz biz.”

“Biz korkmuyoruz”
Bağımsız milletvekilleri tarafından mağdur olan sanıklarla ilgili soru önergesi vereceklerini belirten Akşener, anneye sarılarak şöyle konuştu:
“Bana FETÖ’cü denilmesine rağmen yapıyoruz biz bunları. Denilse de korkmuyoruz. Bir buçuk senedir bağırılıyor. Evlat çok zor, benim de bir oğlum var.”

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (25)
Öğretmen 4 yıl önce
Bu FETO cülerde yalanın bini bir para. Öğretmenler hiçbir zaman Bankasya' dan maaş almadı. 6 yıldır da Halkbank'tan alıyoruz.
Düzceli 4 yıl önce
Ne duruyorsunuz.fetöcülerse tıkarsın kodese.beklemeye gerek yok
Semihmete 4 yıl önce
Halisdemir sen aç a haberini gece gündüz onu izle başka hiçbir şey bilme orda söylenenler dışında çomarlığa ve gözü kapalı yaşamaya devam et burda kadının bahsettiği şeyle senin söylediğin sözler arasında hiçbir alaka yok
Düzce91 4 yıl önce
Bunların okullarından 17-25 sonrasi tayyip erdoğanın çocuklarınızı alın çağrısına rağmen çocuklarını almayanlar ve özellikle bedava okutulanlar için gerekenler yapılmalıdır...bekliyoruz
Birde böyle bak 4 yıl önce
Uyardı diyorsun Peki O okulların açılmasına, belediyelerden yer parsellemeerine ve çocukları o okullara kimler yönlendirmişti. Bu sorular sorulmayacak mı?
Gürol 4 yıl önce
Hain Fetö darbe yaptığı halde inanmayan garip bir muhalefet var, 17-25 Aralık 'tan sonra Reis Fetöcü hainleri sürdü diye bütün dünyayı inletenler bugün niye darbecileri biliyordu da engellemedi diyorlar. Her şeyinizle hainsiniz.
Kaşıkoğlu B.Asya şemsiyes 4 yıl önce
Bankasya şemsiyesi ile referandumda evet veren Akp Düzce eski il başkanı kaşıkoğlu'da vardı unuttuk mu HAYIR.
Motorcu 4 yıl önce
La onların kendine hayrı yok bişeylerden yırtmak için parti kurdular zaten devlet millet kimin umurumda
Ölenler ne olacak 4 yıl önce
2007 den beri,kumpaslarla ceza evinde ölen, kanser olan,yediremeyip kafasına sıkan insanların vebali kimin? Kul hakkıyla gelmeyin diyor Rabbim. Milat buraya karışmıyormu?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın