banner851

banner955

ÖĞRENCİLERİN KAR SEVİNCİ

Düzce'de okulların tatil olmasını fırsata çeviren çocuklar, karın tadını çıkardı.

Yerel Haber 16.01.2019, 17:15 17.01.2019, 18:27
2447
ÖĞRENCİLERİN KAR SEVİNCİ

Düzce’de etkili olan kar yağışının ardından, Düzce Valiliği’nden yapılan açıklama ile okulların tatil edilmesi öğrencilere yaradı.Kalıcı Konutlar Bölgesi'ndeki boş alanda kendilerine parkur oluşturan çocuklar, hem kar topu oynadı hem de naylon poşet, bidon, lastik parçası ve kızaklarla yokuştan kaymanın keyfini sürdü. Anne-babaların da zaman zaman çocukluk yıllarına dönmesi renkli görüntülere sahne olurken, bazı vatandaşlar küçük kazalar atlattı. Çocuklarıyla eğlenen aileler, soğuğa aldırış etmedi. 
Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (5)
Kaan 4 yıl önce
Çoçuken Bende Kalıcı Konutlar Boş Alanda Kayardım Plastik Çatı Kaplamayla Çok Eglenirdim Böyle Anım Kaldı Şimdi Tekrar Çoçuk Olup Kaymak Varmış
Rıdvan 4 yıl önce
iki santim kar yağınca tatil isteyenler 10 santim karda yürüyor koşuyor kayıyor..İş çalışmaya gelince fos..Ondan sonra adımız gelişmekte olan ülke.
iman lazım 4 yıl önce
bu çocukları boş işlerden kurtarmak lazım. boş işle uğraşmak yerine iki cüz kuran okusalardı ahretleri kurtulurdu. kayınca noldu yani
Hava soğuk 4 yıl önce
Bu soğukta nasi gidecekler okula yarında tatil olsun
tasch 4 yıl önce
" Keleş oğlan "o muhteşem...harika...olağanüstü... sanat eseri olan olimpik (kapalı ) güreş sahasını tam ortalayamamış. Bir ortalayabilse insanlara kayabileceği yer hiç kalmayacak gümbür gümbür duvara çarpacaklar ve eğlenceye doyum olmayacak eğlencenin dibine vurulacaktı.
27
parçalı az bulutlu