banner851

banner614

Oğuz bebek İstanbul’a sevk edildi.

Düzce Üniversitesi Hastanesi`nde tedavi gören 2 aylık Oğuz bebek, bu sabah saatlerinde hava ambulansı ile İstanbul`a sevk edildi.

banner619
Yerel Haber 30.07.2009, 09:42
206
Oğuz bebek İstanbul’a sevk edildi.


Düzce’de bir çok hastaya şifa olan ve hızlı ulaşımı sayesinde hastaların vakit kaybedilmeden naklini sağlayan hava ambulansı bu sabah tekrar 2 aylık Oğuz Bebek için Düzce’ye geldi.

Düzce Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gördüğü öğrenilen 2 aylık Oğuz bebek, bu sabah saat 07.30’da hava ambulansı ile İstanbul'a sevk edildi.

Henüz 2 aylık olmasına rağmen kalp kapakçığından rahatsızlanan 2 aylık Oğuz Malak, Düzce Üniversitesi hastanesinde tedavi görüyordu. Ancak minik Oğuz'un tedavisinin tamamlanması için İstanbul Çapa Tıp Fakültesine sevk edilmesine karar verildi.Kara yolculuğunun riskli olduğuna karar veren doktorlar sevkin hava ambulansı ile yapılmasına karar verdi. Minik Oğuz Bu sabah 18 Temmuz Stadına inen hava ambulansı ile İstanbul'a sevk edildi

Minik Oğuz’un babaannesi  ise sevki gözyaşları içerisinde izledi. Oğuzun anne ve babasının ise  karayolu ile İstanbul’a gittiği öğrenildi .

Yorumlar (0)