banner851

banner614

OKULDAKİ KAZADA FLAŞ GELİŞME

Rıza Malatyalı İlkokulu’nda yaşanan talihsiz kazanın ardından Düzce Valiliği olayla ilgili inceleme başlatıldığını açıkladı. Öğrencinin hastanelik olması ile sonuçlanan olayla ilgili müfettiş görevlendirildiğini bildiren Valilik, ayrıca öğrencinin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisini paylaştı.

banner619
Yerel Haber 13.12.2017, 16:47 13.12.2017, 17:52
6697

Ağa Mahallesi’nde bulunan Rıza Malatyalı İlkokulu’nda iddiaya göre tuvalette arkadaşı tarafından açılan kapıya başını çarpan M.I. isimli öğrenci, öğle yemeği için gittiği evinde fenalaşmış ve ailesi tarafından hastaneye kaldırılmıştı. Bu talihsiz olayın ardından Düzce Valiliği bir açıklama yaptı ve inceleme başlatıldığını duyurdu.

Müfettiş görevlendirildi
Olayın sorumlularını bulmak için kolları sıvayan Düzce Valiliği’nce yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“13 Aralık 2017 tarihinde Düzce Öncü Haber internet sitesinde Rıza Malatyalı İlkokulunda bir öğrencimizin yaşadığı kaza olayı kastedilerek "Okulda Akıl Almaz Olay" başlığıyla verilen haberde, bahsi geçen olayla ilgili olarak Valiliğimiz tarafından Maarif Müfettişi görevlendirilerek inceleme başlatılmıştır. Ayrıca ilgili haberde bahse konu öğrencinin sağlık durumu iyi olup, sağlık ekiplerince gerekli müdahale yapılarak taburcu edilmiştir.”

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (6)
Allah aşkına 4 yıl önce
Düzce nin en büyük sorunu okullar. 30 35 kişilik sınıf mı olur Allah aşkına ya . Yıl olmus 2018 hala prefabrik okullar var hijyen sıfır çocuğun kafasında her gün bit aramaktan son çareyi kazımakta buldum.Biraz şu okullara bakın Allah aşkına
Hakkı 4 yıl önce
Gerçekten esefle kınıyorum Öğretmenin çocuk tuvaletini bitirinceye kadar beklemesi lazımdı
vatandaş 4 yıl önce
öğretmen idare ne yapacak bir öğretmen 30 öğrençi hep ellemi gezecekler
Veli 4 yıl önce
Ailenin de ihmali varsa arastirilmalidir.
Xoca 4 yıl önce
Allah bu idarecilere ve ogretmenlere sabır versin.
T. 4 yıl önce
Kapılara pnömatik piston yada pencere koyulmalıdır.