banner851

banner614

ÖLÜMÜNE YOLCULUK

banner619

Düzce’de sık sık meydana gelen motosiklet kazalarına rağmen akıllanmadığımızın son görüntüsü D-100 Karayolu’nda karşımıza çıktı. Motosiklet üzerinde kask kullanmadan hızla ilerleyen iki genç Hem kendi hem de vatandaşların canlarını tehlikeye attı.

banner846
Yerel Haber 12.06.2014, 15:17
265
ÖLÜMÜNE YOLCULUK
banner844

 

Yaz aylarına girdik, motosiklet kazaları da peşi sıra gelmeye başladı. Daha birkaç gün önce D-100 Karayolu Cumayeri Sapağında meydana gelen kazada bir motosiklet sürücünün ağır yaralandı. O kazanın üzerinden çok geçmeden, yine kameralarımıza son kazanın adresi olan D-100 karayolundaki gençlerin tehlikeli yolculuğu takıldı.


Gençler, Hem kendi hem de vatandaşların canlarını tehlikeye atacak şekilde motosiklet kullandığı görüldü. Karayolunda bir motosiklete 2 kişi binen gençler, hızlı bir şekilde yol aldı. Gençlerin hiç birisinde kask olmaması ve içerisinde bulundukları riske aldırmadan hızla trafikte seyir etmeleri tepki çekti.

Düzce istikametine ilerleyen motosiklet sürücüsü, arkasında yolculuk eden 1 kişi ile birlikte adeta araçların arasında adeta ölüme meydan okudu. Yetkililer motosiklet sürücü ve yolcularının kask takması konusunda uyarıların yetersiz kaldığı görüldü. D-100 karayolu üzerinde giden gençlerin uyarılara aldırış etmeden yollarına devam ettiler.

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
27°
az bulutlu