banner614

ÖMRÜ KISA SÜRDÜ

banner619

Yaklaşık bir hafta önce hizmete giren saat kulesinin ömrü kısa oldu. Maliyeti 745 Bin TL olan iki saat kulesinden biri olan Rıhtım Kavşağı’ndaki saat kulesi, bozuldu.

banner846
Yerel Haber 19.08.2015, 17:22
2075
ÖMRÜ KISA SÜRDÜ
banner844
Fiyatı ile uzun süre kamuoyunu meşgul eden saat kulesi, arızalandı. Düzce Belediyesi tarafından Celalettin Özdal Parkı'nda başlatılan çevre düzenlemesi çalışmaları kapsamında, Rıhtım Caddesi Kavşağına yapılan saat kulesi kısa süre önce tamamlanarak hizmete girmişti.

Ancak 10 metre yüksekliğindeki gri ve siyah granit taşlardan oluşan, pirinç çerçeve kaplı saat kulesi çok uzun ömürlü olmadı. Saat kulesi daha bir hafta içinde bozuldu. Bugün saatin 16.30 göstermesine karşın kavşaktaki saat kulesinin 13.20’da kaldığı görüldü. Kavşağa yerleştirilmesinden bu yana ikinci kez arıza yapan saat kulesi ile ilgili çalışma başlatılması bekleniyor. Fiyatı ile gündemden düşmeyen saat kuleleri bu gidişle daha çok konuşulacağa benziyor…

Öte yandan Rıhtım Caddesi Kavşağı’na yapılan saat kulesinin bir benzeri de eski Düzce Lisesinin bulunduğu alanda yapımı süren parka yapılıyor.
Yorumlar (7)
KULE = KAZIK 6 yıl önce
Saat önemli değil, takılı olduğu Kule - Kazık Düzce''ye yeter. Çıkar çıkarabilirsen.
mirsad 6 yıl önce
bana verselerdi o parayı, ben orada dikilip herkese söylerdim saatin kaç olduğunu
Düzceli 6 yıl önce
Söylenecek söz yok,söylesende anlayacak surat yok.
selami 6 yıl önce
ben anlarum 20 tl ye yaparım
gamze 6 yıl önce
yazık gitti başkanın paraları gitti saat halbuki ne çok ihtiyacımız vardı bir saate . kendine gel başkan ne gerek vardı saat kulesine bukadar eksik varken
saat tamiri yapılır 6 yıl önce
ilk aldım duymlara göre saatin pili bitmiş
Metin 6 yıl önce
kızdırmayın başkanı sorunmu verir bi 745bin daha yenisi gelir nedir yanii
15°
hafif yağmur